WhatsApp sözleşmesi kabul edilirse ne olur?

basonur

Decapat
Daha fazla  
WhatsApp sözleşmesini kabul etsem ne olabilir? Devlet adamı değilim, ajan değilim veya herhangi bir rütbesi olan birisi değilim. Kabul etsem ne olabilir bunu merak ediyorum.

Tahminimce yarın evine sözleşmeyi imzaladınız diye 2 adam gelir ve sizi oturturlar. Not: 400. mesaj ımı burada yazdım sağ ol technopat.

Çoğu bilginize erişeceklerdir ve paylaşma hakları olacaktır. Ha zaten bunu sözleşme gelmeden önce de dolu dolu bir şekilde yapıyorlardı. Ayrıca WhatsApp'ı silmek çözüm olmayacaktır. Instagram da bir Facebook ürünüdür. Eğer Instagram kullanıyorsanız Whatsapp'ı silmeniz bir şey değiştirmeyecektir. Açıkçası ben pek de bir şey olacağını düşünmüyorum çünkü şimdiye kadar da bilgilerimizi depolayıp, pazarlıyorlardı.
Bir ürün ücretsizse, orada satılan ürün biziz.

Bir şey olacağı yok. Yasallaştırıyorlar. Davalara şans bırakmamak için.

Avrupa ve Amerika'ya çifte standart uygulandı. Oradakiler kabul etmese de kullanmaya devam edebilecek. Bunu kabul etmeyenler ise iletişim hâlinde olduklarını alternatif mesaj uygulamalarına geçiriyor.

WhatsApp sözleşmesini kabul etsem ne olabilir? Devlet adamı değilim, ajan değilim veya herhangi bir rütbesi olan birisi değilim. Kabul etsem ne olabilir bunu merak ediyorum.

Hiçbir şey olmaz normalde de zaten her bilginize erişebiliyorlardı artık o karar size kalmış demek istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı