WhatsApp'a Reklam Geliyor

Bu işin suyu çıkmaya başladı artık. YouTube'da reklam, dijital platformlarda reklam, Instagram'da/Twitter'da reklam, WhatsApp'ta reklam....
YouTube'da Adguard (Yeşil olan) hala sorunsuz çalışıyor YouTube tespit edemiyor onu hala.

Telegram'a geçelim artık. Verilerimizin de içinden geçiyorlar.
Telegram karmaşık ve kötü ya Discord'da sorunsuz sohbet kuruluyor bence.

Knk ben zaten çoğu şeyi kaçak/APK kullanıyorum 🤡 ama benim APK kullanmam bunun doğru olduğu anlamına gelmez. Ben yine kullanmaya devam ederim ama yeri geldiğinde de eleştiririm.
Adguard Kaçak/APK değil ki. Chrome'da uzantı, Telefonda uygulama olarak geçiyor. (Uygulama olanını denemedim ama uzantı olanı çok iyi yıllardır kullanıyorum. )

YouTube'da Adguard (Yeşil olan) hala sorunsuz çalışıyor YouTube tespit edemiyor onu hala.
Arkadaş onu demiyor. Japon sokaklarında geceyi gündüz yapan tabelalar gibi gözümüzün her yerinde reklam olan bir yere gidiyoruz. Olay reklamı engelleyebilip engelleyememek değil. Bunların yaşanması.

Arkadaş onu demiyor. Japon sokaklarında geceyi gündüz yapan tabelalar gibi gözümüzün her yerinde reklam olan bir yere gidiyoruz. Olay reklamı engelleyebilip engelleyememek değil. Bunların yaşanması.
Evet, maalesef o konu doğru.

Vallahi artık çoğu kişi (en azından ben ve çevrem) sohbet için Instagram gibi uygulamaları kullanıyor.
Ayrıca kullandığım zaman da WhatsApp'ın orijinalini değil farklı bir varyantını, APK sürümünü kullanıyorum.
Uzun lafın kısası beni fazla etkilemez; ama şunu da demeden geçemeyeceğim, ne gerek vardı?

Maksimum Meta uygulaması kafası. Mark gerçekten çok vizyonsuz bir herif ya. Locasının desteği olmasa Facebook'un ön kapısında mendil satıyordu şimdiye, etimle iliğimle nefret ediyorum bu platformları çöpe çevirdiği için.

iMessage'dan devam biz öyle bir şey olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı