Whea-logger 18 ve Kernel Power 41 hatası

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim benim birden fazla sorunum var bilgisarayım asla mavi ekran vermiyor ama kendisini naidrde olsa sadece masaüstündeyken reset atıyor oyundayken reset atıyor Metin2 oynuyorum ona girdiğim an reset atıyor ben çözümünü çok araştırdım hiçbir çözüm bulamadım. Hatam whea-logger 18 ve Kernel Power 41.

Sistem özelliklerim:

AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz AM4 35 MB cache 65 W
RX 5600 XT Mech OC 6 GB.
Gigabyte B450M h DDR4 3600(OC)MHz
XPG SX8100 aSX8100NP 512 GB.
Team t-frce 8x2 16 GB 3200MHz.
Cooler Master Elite V3 600W.

Uzay montaj kasa olmadan dışarıda anakartı bir şeyyin üstüne koyup test ediyorlar videolarda görmüşsündür Link bunun gibi.

Ben bunu yaparsam kasaya daha geri koyamam sistemi başka seçenek yok mu ben bu hatayı 1 yıldır alıyorum önceden PSU hatası alıyordum onu ben düzelttim şimdi sıra bu hatada bu hatanın çözümünü de bulamadım dahalık.

Ben bunu yaparsam kasaya daha geri koyamam sistemi başka seçenek yok mu ben bu hatayı 1 yıldır alıyorum önceden PSU hatası alıyordum onu ben düzelttim şimdi sıra bu hatada bu hatanın çözümünü de bulamadım dahalık.

Bu arada ben işlemcimi de değiştirdim yine aynı sorun.

Bu arada bir tane YouTube'da adam da aynı hatayı alıyormuş oda çözememiş sorunu ve AMD sistemi Intel'e çevirince hatası düzelmiş öyle diyor ya da tamamen sistemi değiştirmiştir bilmiyorum.

Son düzenleme:

Bu arada bir tane YouTube'da adam da aynı hatayı alıyormuş oda çözememiş sorunu ve AMD sistemi Intel'e çevirince hatası düzelmiş öyle diyor ya da tamamen sistemi değiştirmiştir bilmiyorum.

Vallahi bu hatanın çözümü yokmuş her paçayı değiştirerek bulman lazım. Kasada kısa devre yüzünden bu sorunu yaşıyan da var PSU kablosundan, prizden, sistemi bozan programlardan da bu hatayı alan var yani ne olduğu bellisiz herkeste farklı oluyor nedeni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi bu hatanın çözümü yokmuş her paçayı değiştirerek bulman lazım. Kasada kısa devre yüzünden bu sorunu yaşayan da var PSU kablosundan, prizden, sistemi bozan programlardan da bu hatayı alan var yani ne olduğu bellisiz herkeste farklı oluyor nedeni.

Bu nasıl bir saçma bir şey ya çıldırmalık bir hata o kadar kişiye yazdım hiç kimsede yardım etmiyor kötü bir durumda kaldım.

Geri
Yukarı