Wi-Fi genişletici ping önler mi?

tuzlufstk

Decapat
Modem odama uzak olduğu için odamdan internet az çekiyor kablo çekme imkanım olmadığı için TP-Link RE200 almayı düşünüyorum sizce oyunlarda rahatsız edici ping çıkar mı? Bir de onun altında Ethernet girişi var ondan PC'ye taksam aynı Ethernet etkisi olur mu?

Modem odama uzak olduğu için odamdan internet az çekiyor kablo çekme imkanım olmadığı için TP-Link RE200 almayı düşünüyorum sizce oyunlarda rahatsız edici ping çıkar mı? Bir de onun altında Ethernet girişi var ondan PC'ye taksam aynı Ethernet etkisi olur mu?

Aynı Ethernet hızı olmasa da Wi-Fi'den iyi olacağı kesin router ile modem arasında çok mesafe yok ise veya arada duvar merdiven gibi şeyler olmadığı sürece çok yüksek pinglere çıkmaz tabii internetinde iyiyse önerim 20 TL'ye 10 metre telefon kablosu alıp odana interneti yakınlaştırmak veya odana getirmek.

aynısını bende yaşıyordum direkt modemden bağlanınca cs 120-150 ping arası gidip geliyordu, xiaominin bir aletini aldım şu an 70-90 arası

Yeni konular

Geri
Yukarı