Wi-Fi kartı değişim Wi-Fi hatasını çözer mi?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
İyi sosyaller, dostlar benim şu an kullandığım laptopta ki Wi-Fi kartı sıkıntılı herhalde, Wi-Fi simgesi yok aşağı da, Bluetooth sürücüsü güncellenmiyor, arkadaşımdan kalma Wi-Fi kartı var onu taksam sorun çözülür mü?

İyi sosyaller, dostlar benim şu an kullandığım laptopta ki Wi-Fi kartı sıkıntılı herhalde, Wi-Fi simgesi yok aşağı da, Bluetooth sürücüsü güncellenmiyor, arkadaşımdan kalma Wi-Fi kartı var onu taksam sorun çözülür mü?
Laptopa wifi kartını kolay değiştiremezsin. Wifi entegrenin driverini kurmayi dene

Artı -1 Eksi
Laptopa wifi kartını kolay değiştiremezsin. Wifi entegrenin driverini kurmayi dene
Hocam Wi-fi kartı kolay değiştiriliyor diye biliyorum ama, yani değiştirsem bir sorun olur mu?

Hocam Wi-fi kartı kolay değiştiriliyor diye biliyorum ama, yani değiştirsem bir sorun olur mu?
Wifi kartı bildiğimiz entegredir. Ram vs gibi değil ki. Hem anakartınız ile uyumlu olması lazım vs vs. En iyisi 50 tl ye satılan usb şeklinde olanlardan alın

Neden hocam? Kapağı sökünce altta hemen. Yapmanız gereken tek şey anten kablolarını söktükten sonra yerini unutmamak. Gayet de kolay bir işlem bence.

Laptoptan laptopa değişiyor 😑 Bu arada laptop model kodunuzu atar mısınız detaylı bakalım

Hocam Wi-Fi kartı kolay değiştiriliyor diye biliyorum ama, yani değiştirsem bir sorun olur mu?

Wifi kartı bildiğimiz entegredir. Ram vs gibi değil ki. Hem anakartınız ile uyumlu olması lazım vs vs. En iyisi 50 tl ye satılan usb şeklinde olanlardan alın
Hmm hocam bir denesem sorun olur mu? yerine eskisini de takarım.

Hayır entegreli değil. Bildiğiniz ram gibi sökülüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm hocam bir denesem sorun olur mu? yerine eskisini de takarım.
Hocam sökülüyor, videoya bakın.

Laptoptan laptopa değişiyor 😑 Bu arada laptop model kodunuzu atar mısınız detaylı bakalım
Hocam model kodu derken, seri numarası mı? Laptop modeli: Asus K53TA, fakat her site de farklı bir laptop çıkıyor.

Geri
Yukarı