Wild Rift Build önerisi

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Bu Build'ler bu Hero'lara nasıl olmuş? Caitylin özellikle canı yükselmesi için ilahsindiren ve omurga kıran seçtim. Desteğe güvenmiyorum ve arada soloda takılmak için kullanıyorum.

Zed ve Shen Build'ini denemedim. Nasıl olur sizce bunlar? Asıl sorunum canımın yetmemesi. Sırf bu yüzden can ve hasar sağlayan itemler seçmeye çalıştım.

Kule ittirmeyi çok yaparım. Ama asıl amacım 3V1 tek olduğum savaşlarda kazanabilmek. Zırh ile yarar eyvallah ama can lazım bir yerde. Açıkçası daha henüz kendime hah bu diyebileceğim bir Hero bulamadım

Shen sevdim ama Build'ini beceremediğimden hasar vuramıyorum çok fazla. Zırh çok kasmak istemiyorum çünkü W yeteneği zaten hasar görmesini engelliyor. Bana hasar verecek hitem olması yeterli.

Sett bayağı uzun süre oynadım ama ondan sıkıldım. 95 maçım var onda. Açıkçası başlarda zevkliydi ama sürekli arada kalıp ölme durumundan dolayı artık sıkmaya başladı. Hele şu stun atan Hero'lara sinir oluyorum. Ama Morgana'yı sevdim açıkçası.

Morgana'yı 2 item SG 3 item YG kassam acaba ne etkisi olur ve ona göre bir öneri yapar mısınız?

1 ayı geçti oyuna başlayalı tam irem mantığını otutturabilmiş değilim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-04-29-20-18-16-780_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    Screenshot_2022-04-29-20-18-16-780_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 229
  • Screenshot_2022-04-29-20-18-14-762_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    Screenshot_2022-04-29-20-18-14-762_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 178
  • Screenshot_2022-04-29-20-18-13-082_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    Screenshot_2022-04-29-20-18-13-082_com.riotgames.league.wildrift.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 267
Buildler güzel olmuş omurga kıran ve ilahsindiren bozuk olduğu için bu yama kullanılabilir 2 önerim olucak.
Caite aktif eşya olarak adamların peşlerinden kovalayan bir item vardı onu alsan daha iyi olabilir.
Ben shene full tank çıkıyorum ilahsindiren omurgakırandan sonra hasarı yeterince oluyor zaten tank çıktığım içinde çok rahat late gamede ölmeden durabiliyorum

Build'ler güzel olmuş omurga kıran ve ilahsindiren bozuk olduğu için bu yama kullanılabilir 2 önerim olacak.
Caite aktif eşya olarak adamların peşlerinden kovalayan bir item vardı onu alsan daha iyi olabilir.
Ben Shen'e Full tank çıkıyorum ilahsindiren omurgakırandan sonra hasarı yeterince oluyor zaten tank çıktığım içinde çok rahat late Game'de ölmeden durabiliyorum.

Omurga kıran ve ilah dindiren normalde bu güçte mi yoksa son yamada mı gücü arttı?

Shen için açıkçası can basan ve sg basan ne varsa seçmeye çalıştım. Duruma göre zaten oyun içinde değiştiriyorum.

Mesela ap vuranlara karşı ve ad vuranlara karşı hangi zırhlar alınacağını pek çözemedim. Çivili zırh yeşil ve mavi zırh yeterli oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Omurgakıran dengelemesi gelmesi lazım çok güçlü oldunu düşünüyorum.

Shen için ben tank itemlerini tercih ediyorum öteki türlü fazla kırılgan olabiliyor

Ap vuran şampiyonlara ruh gömleği alabilirsiniz tank kasmak istemiyorsanız aklın sonunu alabilirsiniz mod renkli kılıç resmi olan item.

Çivili zırh karşısa ad vuran şampiyonlara karşı etkili pasifide karşıda can dolduran şampiyonlar varsa can doldurmalarını engeliyor .

Anladığım kadarıyla oyunu oynamaya başlayalı çok olmamış o yüzden önerim en iyi oyuncuların kullandığı eşya dizilimi ve rünleri almanız ileride eşyaları daha iyi öğrenince kendinizde seçebilirisniz .

Omurgakıran dengelemesi gelmesi lazım çok güçlü oldunu düşünüyorum.

Shen için ben tank itemlerini tercih ediyorum öteki türlü fazla kırılgan olabiliyor.

Ap vuran şampiyonlara ruh gömleği alabilirsiniz tank kasmak istemiyorsanız aklın sonunu alabilirsiniz mod renkli kılıç resmi olan item.

Çivili zırh karşısa ad vuran şampiyonlara karşı etkili pasifide karşıda can dolduran şampiyonlar varsa can doldurmalarını engeliyor.

Anladığım kadarıyla oyunu oynamaya başlayalı çok olmamış o yüzden önerim en iyi oyuncuların kullandığı eşya dizilimi ve rünleri almanız ileride eşyaları daha iyi öğrenince kendinizde seçebilirisniz.

1 ayı geçti oynamaya başlayalı.
Morgana için 2 dizilim yaptım.

Screenshot_2022-04-30-04-48-20-022_com.riotgames.league.wildrift.jpg

Bu yetenek hızı ve yetenek gücü olarak bayağı iyi oldu.

Screenshot_2022-04-30-04-08-26-526_com.riotgames.league.wildrift.jpg

Bir de bu dizilim var.

Hangisi sence daha iyi olur? Bana üstteki daha iyi gibi geldi.

İlk attığında nashorun dişi yerine asırlık sopa alırsan daha iyi olur.

Ne gibi bir farkı var?

%50 saldırı hızı ve %25 yetenek hızı var diye özellikle seçmiştim.

Can ve mana artışından dolayı galiba söylemişsin. Açıkçası manasının çok bittiğini görmedim. Can olayınıda uzaktan dürterek veya yaptığım mantığa göre sürekli Q atarak dengelemeye çalıştım.

5 saniyede mi ne Q geliyor çünkü bu şekilde.

Hatta bir maçta sırf manaya ihtiyacım yok diye maviyi almamıştım (ki gerçekten yoktu nasıl olmadı anlamadım ama manası çabuk bitmiyor) ormancı bayağı sinirlenmişti bana. Gerçi kendisi ejdere gitmemişti.

Mid'de oynadım bir kere Morgana'yı (hatta ilk mid maçını Morgana ile yaptım) karşı tarafta Diana vardı. Bayağı korudum kuleyi hatta kaş defa Rengar gang attığı halde korudum bayağı bir süre. Sonrasında kaç defa git ejderi al dememe rağmen almadı hatta bana alameti almadım diye hakaretler etmeye başlamıştı. Bir defa bile Gang'e gelmedi neymiş efendim hasarım mı varmış benim. Cidden böyle aklını kullanamayan takım oyuncusu olmayanlara sinir oluyorum. Sırf Sett Hero'sundan bu yüzden bıktım. Takım işe yaramadığı zaman oda işe yaramıyor.

Başmelek Asası mana ihtiyacınızı karşılıyor
Nashor büyü hasarının yanında saldırı hızı veren bir item ama morgananın saldırı hızına ihtiyacı yok asıl hasarı skilleri ile vuruyor bu yüzden pek iyi bir item değil şu anki metada

Morgananın asıl görevi takım savaşında adamların içine girip ulti basarak stan atmak bu sayede adamları daha kolay kesbilir takımınız ama bunu yaparkan hayata kalamsı için asırlık alabilirsin asırlık size manada verir pasifinden dolayı ve can yenileme
PASİFİ:
ÖZEL Pasif – Antik Dönüşüm:Şampiyonlardan alınan hasarın %15 kadarını Mana olarak kazandırır. Yetenek kullanımı başına en fazla 25 olacak şekilde, harcanan Mana miktarının %20 kadarına eşdeğer Can yeniler.

Bunun dışında asırlıktan gelen mana sayesinde başmelek asasına ihtiyacınız kalmaz onun yerinede liandirinin eziyeti alabilirsiniz

İtem seçerken size verdiği saldırı hızı yetenek gücü gibi şeylerin yanında itemlerin pasiflerinide okumanız lazım

Başmelek asası mana ihtiyacınızı karşılıyor.
Nashor büyü hasarının yanında saldırı hızı veren bir item ama Morgana'nın saldırı hızına ihtiyacı yok asıl hasarı skilleri ile vuruyor bu yüzden pek iyi bir item değil şu anki metada.

Morgana'nın asıl görevi takım savaşında adamların içine girip ulti basarak stan atmak bu sayede adamları daha kolay kesbilir takımınız ama bunu yaparkan hayata kalamsı için asırlık alabilirsin asırlık size manada verir pasifinden dolayı ve can yenileme.
Pasifi:
Özel pasif – antik dönüşüm: Şampiyonlardan alınan hasarın %15 kadarını mana olarak kazandırır. Yetenek kullanımı başına en fazla 25 olacak şekilde, harcanan mana miktarının %20 kadarına eş değer can yeniler.

Bunun dışında asırlıktan gelen mana sayesinde başmelek asasına ihtiyacınız kalmaz onun yerinede liandirinin eziyeti alabilirsiniz.

İtem seçerken size verdiği saldırı hızı yetenek gücü gibi şeylerin yanında itemlerin pasiflerini de okumanız lazım.

Yeteneklerin süresini azalttığı için seçmiştim aslında.

Süre olarak farkı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı