Windows 10 %100 Disk Sorunu

VodkaMorello

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda %100 disk kullanımını internette forumda youtubeda bulabildigim bütün çözümleri denedim hiç biri sorunumu çözmedi. Ayrıca aygıt yöneticisinde USB yığın depolama aygıtı varken yani güncelleme yapmamışken disk kullanımı %100 deilde %50'de kalıyor ama aynı %100'de oldugu gibi kasma donma problemleri hala aynı.Uygulamayı güncelleştirdiğim zaman alcor USB micro reader adlı bir uygulamaya güncelleniyor ve disk kullanımım %100. Bu USB yıgın depolama aygıtı güncelken de değilken de aynı yani herhangi yeni kücük bir program bile çalışsa disk kullanımı hemen 100'e dayanıyor. Ve baya uzun süre öyle kalıyor.

Ayrıca windowsun calısması kapanması acılması yeniden baslaması her seyi cok yavaş tabiri caizse kaplumbağa gibi. Windows Search, Prefetch, SuperFetch disable ettim olmadı. Bildirimleri kapaattım skype uygulamasıyla alakalı ayarları chromedaki bir takım ayarlamaları yaptım gene olmadı. En son hizmetlerdeki güç hizmetini disable ettigim zaman düzelir gibi oldu rebootan sonra gene aynı duruma geldi. Bilgisayarımın ısınma sorunu yok. Chkdsk ile tarattım bad sectorum de yok. Bütün driverlerimi silip en baştan aygıt yöneticisi yardımıyla denedim olmadı yardımcı programları kullandım gene olmadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı