Windows 10 2004 Sonunda Çıktı!

Merhaba arkadaşlar. Windows 10 May 2020 Update yani Windows 10 2004 sürümü sonunda çıktı!
Windows 10 indirme sayfasına 1 saat önce girdiğimde "November 2019 Update" yani 1909 sürümünün güncel olduğu yazıyordu. Fakat şu anda 2004 güncellemesi gelmiş durumda!
windows 10 indir sayfası 1 - şu anda 1909 fakat.png
windows 10 indir sayfası 1 - ahanda şimdi 2004 oldu! hani daha 1 saat önce 1909 güncel diyodun...png
Media Creation Tool üzerinden artık 2004 sürümünü doğrudan indirebilirsiniz. Hatta indirmeye şimdi başlayacağım.
Eğer 2004 sürümünün resmi olarak çıkmasını bekliyorduysanız o zaman artık indirebilirsiniz.

Windows Update üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Format gibi işler ile boşuna uğraşmayın.
Valla ben Ryzen'a geçişe hazırlık amacıyla ISO indirip USB'ye yazacaktım fakat indirme işlemi gerçekten aşırı derecede yavaş olduğu ve bir türlü %1 bile olmadığı için iptal ettim. Yarın tekrar deneyeceğim. Şu anda zaten 2004 kullanıyorum ayrıca.

Ben format atmak istemiyorum, Windows Update ile tarama yaptınmı güncelsiniz diyor format atmadan yüklemenin bir yolu yok mu?

Geri
Yukarı