Windows 10 - ApRa V2 Performance ISO

Ellerinize sağlık hocam. Az önce kurdum ama Registry Tweaks.reg'i çalıştırdığımda şu hatayı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

1625552184411.png

Hepinize merhabalar,

Daha önce bir ISO hazırlamıştım, sonrasında performans ISO'su isteyen çok fazla arkadaş oldu, onlar için ekstra bir uğraş ile V2 sürümünü hazırladım. Ana ayar dosyası FR33THY'ye aittir, onun dosyasının üstüne bazı şeyleri değiştirerek, hazır hale getirdim. Sistemi şu an kendi ana sistemimde kullanmaktayım ve bir problem yaşamadım, yaşayacağınız sorunlardan ben sorumlu değilim, bunları göze alarak kurulumu gerçekleştirin.
  • kaldırılan önemli bileşenler
    • Windows Defender (Defender olmadığı için kesinlikle bir virüs programı kullanın!).
    • Windows mağaza (kullanmak istediğiniz uygulama varsa kullandığınız sistemden uygulamanın dosyalarını yedekleyip, kurulum sonrası kopyalayıp kullanabilirsiniz, aksi taktirde mağazaya özel uygulamaları kuramayacaksınız.)
    • Xbox.
    • Ve çoğu kurulu gelen uygulama.
  • ek bilgiler
    • Kurulum başlatma sonrası sistem kendisi hazır hale gelecektir, son aşamada 3-4 dakika bekleyebilirsiniz bu problem değil.
    • Ms hesap girişi devre dışı bırakılmıştır, ms hesabı ekleyemezsiniz (ek yöntemler hariç).
    • UAC kapatılmıştır.
    • NVIDIA Denetim Masası yoktur, bunun yerine "nvidiaprofileınspector" ile ayar yapmanız gerekiyor.
    • İndirdiğiniz dosyanın içinde ekstra klasörü mevcut buradan kurulumlarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    • ek performans isteyenler için ekstranın içerisinde "registry tweaks. Reg" dosyası mevcut.
    • Kurulumlarınızı tamamladıktan sonra autoruns uygulaması ile, gereksiz tüm uygulamaların açılışlarını ve kendilerini kapatabilirsiniz, kesinlikle yapmanız gereken şeylerden bir tanesi.
[CODE title="ISO Detayları"]Ad: Win 10 21H1 Pro 64 Bit - ApRa V2 .iso
Boyut: 3909746688 bayt (3728 MiB)
SHA1: 9B6CD6A779E74BF2553D691D04229E2232CEA555[/CODE]
Eğer çok fazla özelliğin kaldırıldığını düşünüyorsanız, ilk sürüme göz atabilirsiniz.

Hocam bu ISO'yu laptopuma kurarsam touchpadi çalışır mı? Şu an laptopun touchpadi çalışıyor sıkıntısız, içinde stock Windows 10 var fakat çok yavaşladı. Google'yi 20-30 sn de açıyor. Kurarsam bir nebze de olsa rahatlar mı?

Geri
Yukarı