Windows 10 çok yavaş

ntrs87

Hectopat
4 GB RAM Intel Core i57200U NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620 1 TB 5400 RPM disk tüm oyunlarda drop ve gecikmeler oluyor her şey performansta ve düşükte böyle rezalet yok parçalayasım geliyor bir vuracağım ama sakinim. Yardım eden yok mu ne yapabilirim virüste yok en hafif oyunda da takılıyor çok kanser bir şey siz benim yerimde olsanız çıldırırsınız. Ne yapabilirim?

4 GB RAM Intel Core i57200U NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620 1 TB 5400 RPM disk tüm oyunlarda drop ve gecikmeler oluyor her şey performansta ve düşükte böyle rezalet yok parçalayasım geliyor bir vuracağım ama sakinim. Yardım eden yok mu ne yapabilirim virüste yok en hafif oyunda da takılıyor çok kanser bir şey siz benim yerimde olsanız çıldırırsınız. Ne yapabilirim?

Hocam Win 10 4 GB RAM ile kullanılmaz ki kaldırmaz bence en az 8 GB RAM

Hocam SSD ve ram yükseltmeniz gerek. 4gb ram ve HDD Windows 10 da zulüm olabiliyor. Eğer şuan alamıyorsanız 8.1 e geçin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı