Windows 10 En Stabil Sürüm Hangisi ?

Ex Boss

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,
Geçen senelerde Windows 7 kullanıcıları Ultimate kullanıyordu, bir iki ay öncesine kadar genellikle herkes Windows 8.1.3 Pro kullanıyorlardı. Şimdi Windows 10 için hangisini kullanmamız lazım ?

• Pro
  • Home
  • Enterpersive
  • Education vs.
Bu sürümlerden hangisini kullanmamız gerekiyor ?
Not: Windows 10' a geçmek için korkuyorum. Çünkü ilerleyen zamanlarda bilgisayara format atamam. Güncel Windows 10 indirmem lazım. Örnek verecek olursak;
Windows 10.1.3 şu an güncel sürüm farz edelim.Ben gidip Windows 10.1.0' ı indirmek istemiyorum. Tek korkum bu. İlerleyen zamanlarda ne olacağını bilmediğim için Windows 10 hakkında ne çıkacağına dair bilginiz varsa, paylaşırsanız çok memnun kalırım.

İyi Sosyaller.

Bu sitedeki aracı indirseniz her zaman güncel Windows 10 kurulumunu oluşturabilirsiniz.
Windows 10

Şu anda Windows 10 10240 yapısı bulunuyor. Kararlı en son sürüm bu yapıdır. 10.1 diye bir sürüm şu anda mevcut değil. Şu anki yapı TH1 (Threshold 1) yapısı. Ekim kasım ayında gelecek yapı TH2 yapısı olacak. Yani 10.0.2 gibi düşünün.

Windows 10 sürümlerinden birini seçme konusuna gelince. Hangi lisansa sahipseniz onu seçmeniz gerekiyor. Siz korsan kullanacaksınız herhalde rahatça seçebilirsiniz. Son kullanıcı için hepsi uyar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı