Windows 10 en iyi ve stabil sürüm hangisi?

Merhabalar Windows 10 2004 sürümüyle ilgili bugun açıklamalarında birçok hata ve sorun olduğunu kabul etti. Düzeltmeye çalışıldığı söylense de haftalarca sürecek olduğu tahmin ediliyor. Ben de Windows 10'a geçmek isteyen bir kullanıcıyım ama hangi sürüme geçmeliyim karar veremedim. Sizce hangi sürüm daha stabil ve daha performanslı? Hangi sürümü önerirsiniz?

2004 sürümü.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim sanırım forumda Recep abinin açtığı konuda olan en son sürümü indirip deneyeceğim.

Merhabalar Windows 10 2004 sürümüyle ilgili bugun açıklamalarında birçok hata ve sorun olduğunu kabul etti. Düzeltmeye çalışıldığı söylense de haftalarca sürecek olduğu tahmin ediliyor. Ben de Windows 10'a geçmek isteyen bir kullanıcıyım ama hangi sürüme geçmeliyim karar veremedim. Sizce hangi sürüm daha stabil ve daha performanslı? Hangi sürümü önerirsiniz?

Açılanan hataları riske alarak. Bugün temiz kurulumla 2004'e geçtim. Driver'leri yükledim güncellemeleri yaptım. 1909 sürümde 22-25 saniye de açılan bilgisayar 10 saniye de açıldı. Şu anda bir hata ile de karşılaşmadım gayet de rahat ve stabil çalışıyor. Çok beğendim geç 2004'e sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı