Windows 10 en iyi ve stabil sürüm hangisi?

Merhabalar Windows 10 2004 sürümüyle ilgili bugun açıklamalarında birçok hata ve sorun olduğunu kabul etti. Düzeltmeye çalışıldığı söylense de haftalarca sürecek olduğu tahmin ediliyor. Ben de Windows 10'a geçmek isteyen bir kullanıcıyım ama hangi sürüme geçmeliyim karar veremedim. Sizce hangi sürüm daha stabil ve daha performanslı? Hangi sürümü önerirsiniz?
Windows 10 - 1809 sürümüne geçin bence.
Windows 10 - 1909'da cihaz güvenliği diye saçma bir güvenlik sistemi eklenmiş.
WMvarede eski kurduğunuz sanal makineleri engelliyor.
Gamepad Programları tocaedit xbox 360 ve Xoutput programlarının Gamepad ile iletişim kurup çalıştırmasını engelliyor.

Windows 10 - 1809 sürümüne geçin bence.
Gamepad Programları tocaedit Xbox 360 ve Xoutput programlarının Gamepad ile iletişim kurup çalıştırmasını engelliyor.

WMvarede ve Xbox Gamepad programları 1909 damı gelmiş?

Kusura bakmayın dediğinizi anlamadım

Bu saydığınız özellikler hangi sürümde gelmiş işe yarıyor mu? Onu sormuştum
"
Gamepad Programları tocaedit Xbox 360 ve Xoutput programlarının Gamepad ile iletişim kurup çalıştırmasını engelliyor ".

Bu saydığınız özellikler hangi sürümde gelmiş işe yarıyor mu? Onu sormuştum
"
Gamepad Programları tocaedit Xbox 360 ve Xoutput programlarının Gamepad ile iletişim kurup çalıştırmasını engelliyor ".
VMware = Sanal Makine Programıdır.
Windows 10'a Eklenen bir özellik değil yıllardır var.
Windows 10 - 1909 sürümü bu programın düzgüm çalışması engelliyor.
Tocaedit xbox 360ce ile Xoutput programları hertürlü Gamapad'i yada joystick'i xbox kolu gibi tanıtma programları, xbox gamepadler pahalı ve çoğu oyun xbox gamepad istiyor.
onlarda yıllardır var.

Ben 1809>1909>2004 şeklinde güncelleme yaptım 2 aydır kullanıyorum. Cihazı servise yollamışım 1809 atmışlardı bende sırayla güncelledim format atmadan. Bir problem yaşamadım şuana kadar ve şişen dosyaları da temizledim 1.4GB yakın gereksiz dosyaları, kullanıyorum güncel sürücüler ile.

Geri
Yukarı