Windows 10 ile League of Legends incelemesi

Bende de Msi GE62 2qe var arkadaşlar gtx965m ekran kartlı. Windows 10 geçmeden önce çok akıcı oynardım şuan bir ufakta olsa takılma oluyor. Sürücüler windows 10'a güncellendi bende indirdim kurdum yani sürücülerde güncel.

Bence Windows 10 henüz hazır değil. Yani Windows 10 hazır ama programlar ve uygulamalar Windows 10'a hazır değil.

Dx 12'nin getirdiklerinden faydalanabilmek için Dx12 için yapılmış oyunlar lazım. Dx 12 için hazırlanan ve Dx 12'nin getirdikleri performans artışından faydalanacağımız ilk oyun " Deus Ex Mankind Divided " 2016 yılı başında piyasaya çıkacak. Sizin Fps artışınız yeni driverlar dan olabilir.

Dx9 olan oyun nasıl dx12 den faydalanıyor? 4 aydır bifiil windows 10 kullanıyorum, programlarda, benchmarklarda artış falan yok. Bence temiz formattan ötürü ya da yeni işletim sisteminin optimizasyonundan ötürü daha yüksek fpsler alınabiliyor.

Yoksa dx12 uzaktan yakından alakası yok.

Herkes bir telaş windows 10 yüklüyor, sanıyorlar ki Dx 12 onları uçuracak.

Bilgilendirme için teşekkür ederim, sadece paylaşmak istemiştim Zaten biliyorum bu olayı. Ancak başıma gelen bu.

Başıma gelen hadiseyi paylaştım sadece, bilgilendirme için teşekkürler.

Herkes bir telaş windows 10 yüklüyor, sanıyorlar ki Dx 12 onları uçuracak.

Bilgisayarım zaten uçaktı, şu an uzay aracı. Sıkıntı sıfır "Ezmeye çalışmanıza" gerek yok.

60 FPS sabit oynuyorum en yüksek ayarlarda, zaten 60'ın üstü pek fark ettirmiyor.
CS:GO'da çok sıkıntı var, Low'da 15 FPS avarage.

Bilgisayarınız çok güzel güle güle kullanın. Sözüm size değildi, insanlar da windows 10 yükseltirlerse oyunlarda Dx 12 sayesinde hemen daha yüksek performans alacaklarına dair bir algı var. O yüzden öyle söyledim.

Özür dilerim sizden. Sizi yanlış anlamışım o halde. Ben sadece başıma gelen bir hadiseyi paylaşmak istemiştim. Belki de arkadaşın dediği gibi Driver güncellemeleri vs. Sistem optimizasyonu daha iyi olduğu için bende böyle olmuştur. Çünkü 2014-2015 model bir sistemde Win 7 kullanıyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…