Windows 10 KEY alırken dikkat!

Yapacağım tabikide :)
Mutlu son 🙂
A0DB817E-A90E-4278-ABD0-678D9A288B56.jpeg
2 gün uğraş sonucu Durmaplay’den 35TL yerine 10TL’ye almış oldum 🙂 Hakkınızı daima arayın.

Bu konuda belirtilen satıcılardan birinden dün aldım. Banada MAK göndermiş. Hemen n11 ve mail ile geri dönüş yaptım "Retail yazıyor MAK yollamışsınız dalga mı geçiyorsunuz" diye anında yeni anahtar yolladılar. Yeni anahtarda Retail Channel çıktı yani retail. Bu lisansları nasıl elde ettiklerini bilmiyorum ama 9.90 TL ye elimde retail anahtar olmuş oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda belirtilen satıcılardan birinden dün aldım. Banada MAK göndermiş. Hemen n11 ve mail ile geri dönüş yaptım "Retail yazıyor MAK yollamışsınız dalga mı geçiyorsunuz" diye anında yeni anahtar yolladılar. Yeni anahtarda Retail Channel çıktı yani retail. Bu lisansları nasıl elde ettiklerini bilmiyorum ama 9.90 TL ye elimde retail anahtar olmuş oldu :)
Sadece Retail değil bir adet de MAK keyin var elinde.:)

Bende de MAK key olarak çıkıyordu, temiz format sonrası 1803 yükledim ve MAK olarak yazıyordu. Konu açmıştım sosyalde mevcuttur. Satıcıya mail attım ve MAK gönderildiğini ilettim. Şimdi sorguladığımda retail olarak çıkıyor anlam veremedim :)

Evet ayriyetten 10 liraya hem retail hemde avast 3 yillik bir antivirus oldu benimde[emoji4] bende yorum yapmistim yolladilar sagolsunlar.

Yukarıda bir arkadaş ekran alıntısı paylaşmış bininci etkinleştirme diye. Büyük ihtimalle bir tane Retail alıyorlar. Sonra onu bin kere satıp kâra geçiyorlar. İyi iş aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı