Windows 10 Key kabul etmiyor

Qalchier

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı garanti sürecinde aldığım servise yolladım, elime ulaştı ve Windows 10 Key'imi etkinleştirmem gerekiyor. Bende olan CD kutusundaki Key'i giriyorum ancak geçersiz diyor, yeni de almıştım. Neden kabul etmiyor olabilir?

Bilgisayarımı garanti sürecinde aldığım servise yolladım, elime ulaştı ve Windows 10 Key'imi etkinleştirmem gerekiyor. Bende olan CD kutusundaki Key'i giriyorum ancak geçersiz diyor, yeni de almıştım. Neden kabul etmiyor olabilir?

Bir şey diyeceğim Rufus ile kurup bıraktıysan zaten 30 günde bitiyor.

Kanka mümkün bazıları 6 ayda bitiyor benim teyzemin laptopta Windows 10 yüklemişti bilgisayarcı 6 ay da bitti lisansı bende yeni yükledim.
Orijinal lisansların süresi yok. Kalıcı etkinleştirildiğine dair yazı alırsınız. Korsan etkinleştirme olan kaçak Windows'lar süre veriyor. CMD'ye "slmgr /xpr" yazıp kontrol edebilirsiniz.

MAK lisanslar ise belli bir etkinleştirme sayısından sonra iptal edilebiliyor. Lisans türünü CMD'ye "slmgr /dli" yazıp kontrol edebilirsiniz.

@Qalchier o CD kutusu üzerindeki lisansı önceden başka bir cihaza girmiş miydiniz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı