Windows 10 kulaklığı hoparlör olarak algılıyor

Kaldıracağın sürücüye sağ tıkla cihazı kaldır de.
Ses Driver'ları kaldır.
Sonra zaten donanım değişiklerini tara deyip etkinleştirebilirsin.

Ne yaptıysam olmadı hocam kafayı yiyeceğim gerçekten çöpe atacağım şimdi bilgisayarı.
@Recep Baltaş hocam yardımcı olabilir misiniz internette yazan olan her şeyi denedim fakat yok düzelmiyor bir türlü kulaklığımı kulaklık olarak tanıtamıyorum Windows'a ne yapmam gerekiyor lütfen bir el uzatın 1500TL para verdim kulaklığa ve ucuz telefon kulaklıkları gibi ses alıyorum sistem yüzünden.

Son düzenleme:
Ne yaptıysam olmadı hocam kafayı yiyeceğim gerçekten çöpe atacağım şimdi bilgisayarı.
@Recep Baltaş hocam yardımcı olabilir misiniz internette yazan olan her şeyi denedim fakat yok düzelmiyor bir türlü kulaklığımı kulaklık olarak tanıtamıyorum Windows'a ne yapmam gerekiyor lütfen bir el uzatın 1500TL para verdim kulaklığa ve ucuz telefon kulaklıkları gibi ses alıyorum sistem yüzünden.

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Naptınız çözebildiniz mi? Ben de gaming kulaklık aldım usb çıkışlı çıktı laptopa takıyorum hoparlör olarak görüyor, 3.5mjak girişine taktığım uyduruk kulaklıktan daha kötü performans gösteriyor. Hijyen ürünü sayıldığı için geri iade de edemedim kafayı yicem ya oyun da oynanmıyor böyle

Geri
Yukarı