Windows 10 lisansı etkin olan bilgisayara format atılırsa lisans gider mi?

Gitmez.

Ayrı olarak şunları yaparsanız ürün anahtarınız gelir not alırsınız. Tabi gelmeyebilir de bazen gelmiyor deneyiniz.

USB format ile geçen sene yapmış olduğumda ben kodumu kaybetmiştim bu sene hazırlıklı bir şekilde kodumu kopyaladım ve windows içinden kendim restart attım ve kodum korunur halde durdu.

Gitmez.

Ayrı olarak şunları yaparsanız ürün anahtarınız gelir not alırsınız. Tabii gelmeyebilir de bazen gelmiyor deneyiniz.

Hocam bu işlemleri yaparak kopyalasam olur mu yani bir de bende Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi yazıyor ama.

Hocam bu.

Gitmez.

Ayrı olarak şunları yaparsanız ürün anahtarınız gelir not alırsınız. Tabii gelmeyebilir de bazen gelmiyor deneyiniz.

Bunun ile ürün anahtarını buldum hocam sıfırlarken bu ürün anahtarını yazsam kabul eder mi.

USB format ile geçen sene yapmış olduğumda ben kodumu kaybetmiştim bu sene hazırlıklı bir şekilde kodumu kopyaladım ve Windows içinden kendim restart attım ve kodum korunur halde durdu.

Hocam peki şu an PC de kullanılan kodu tekrar girsem sıkıntı olur mu ki.

Son düzenleme:
Hocam bu işlemleri yaparak kopyalasam olur mu yani bir de bende Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi yazıyor ama.

Hocam bu.

Bunun ile ürün anahtarını buldum hocam sıfırlarken bu ürün anahtarını yazsam kabul eder mi.

Hocam peki şu an PC de kullanılan kodu tekrar girsem sıkıntı olur mu ki.
Hocam ürün anahtarını bulduysan zaten onu girince çalışacaktır, kopyala ürün anahtarını şu an, ondan sonra ayarlardan etkinleştirme kısmına git, oraya yapıştır o anahtarı, onaylanırsa sorun yok not al bi kenara olsun bitsin.

Geri
Yukarı