Windows 10 lisansı nereden alınmalı?

Turta

Decapat
Daha fazla  
Dün bilgisayarıma format attım ve şu an internet üzerinden dijital lisans satın almayı planlıyorum. Güvenilir midir? Nereden satın almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jetlisans öneririm. Retail kod satıyorlar 30 TL gibi ucuz bir fiyata 1.5 sene civarı kullanıyorum tavsiye ederim.

@Newkan @tahaklkt ilerde herhangi bir sorun olmaz değil mi? Ayrıca yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum onun için yeniden satın almam mı gerekiyor yoksa aynısını kullanabilir miyim?

@Newkan @tahaklkt ileride herhangi bir sorun olmaz değil mi? Ayrıca yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum onun için yeniden satın almam mı gerekiyor yoksa aynısını kullanabilir miyim?

İlerisi için kesin bir şey diyemem ama alıp uzun yıllardır kullananlar var zaten site ömürlük diye satıyor ona göre garanti veriyor sıkıntı oldu mu yazarsın siteye 2. soruna gelecek olursak alıp aktif ettiğin keyi başka anakart üzerinde kullanamazsın sadece o aktif ettiğin PC de kullanırsın. PC değişecek isen eski PC'ye kullanma bence keyi yeni PC için al.

İlerisi için kesin bir şey diyemem ama alıp uzun yıllardır kullananlar var zaten site ömürlük diye satıyor ona göre garanti veriyor sıkıntı oldu mu yazarsın siteye 2. soruna gelecek olursak alıp aktif ettiğin keyi başka anakart üzerinde kullanamazsın sadece o aktif ettiğin PC de kullanırsın. PC değişecek isen eski PC'ye kullanma bence keyi yeni PC için al.
Keyi sistemden silerse kullanır. Retail bunlar OEM değil.
@Newkan @tahaklkt ilerde herhangi bir sorun olmaz değil mi? Ayrıca yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum onun için yeniden satın almam mı gerekiyor yoksa aynısını kullanabilir miyim?
Hocam diyorum ya, ben 1.5 yıldır kullanıyorum sorun yok. 2.sorunuzda şöyle ki, keyler Retail olduğu için eski pcden silip yenisine öyle girmelisiniz.

Keyi sistemden silerse kullanır. Retail bunlar OEM değil.

Hocam diyorum ya, ben 1.5 yıldır kullanıyorum sorun yok. 2.sorunuzda şöyle ki, keyler Retail olduğu için eski PC'den silip yenisine öyle girmelisiniz.

Retail ise sıkıntı yok bende Retail almıştım ama OEM keyler anakarta işleniyor bildiğimiz üzere onu da belirtmiş olalım arkadaşa alacaksa Retail key alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı