Rehber Windows 10 Masaüstünü Özelleştirme

@hadwiger hocam, Microsoft Store üzerinden TransculentTB uygulamasını indirdim, kurdum ve çalıştırdım. Görev çubuğu saydam oldu ancak istediğim gibi olmadı, sadece masaüstünde saydam oluyor. Programlar açıkken yarı saydam şekle bürünüyor ve anlam ifade etmiyor. Nasıl çözebilirim?
Programın ayarlarını bu rehberdeki ile aynı yapın.

Programın ayarlarını bu rehberdeki ile aynı yapın.

Tamam hocam çözdüm sağ olun.

Bayağı iyiydi. Eline sağlık. :) Ayrı ben Steam'i açınca altta 2 tane ikon çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler. :)

Edit: Durumu çözdüm. Şimdi de yapamayanlar için anlatayım. Öncelikle Steam'i açtım. Sonra 2 tane oldular. Kapalı olana sağ tıklayıp görev çubuğundan kaldırıyoruz. Sonra ise açık olana sağ tıklayığ görev çubuğna sabitliyoruz. Bunu Chrome'da, OBS'te, Discord'ta veya FACEIT'te de yapabilirsiniz.

Öncelikle teşekkürler.

Skin paketinin duvar kağıdını göre otomatik renk seçmesini nasıl sağlayabilirim? Veya Windows'un tema rengini referans almasını nasıl sağlayabilirim?

Öncelikle teşekkürler.

Skin paketinin duvar kağıdını göre otomatik renk seçmesini nasıl sağlayabilirim? Veya Windows'un tema rengini referans almasını nasıl sağlayabilirim?
Doğrusu bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum ama zaten çok kullanışlı olmaz. Videoda gösterdiğim ayarlar kısmından kendiniz ayarlayabilirsiniz. Rainmeter üzerinden renk seçme aracını da kullanabilirsiniz.

Hocam elinize sağlık çok güzel bir rehber olmuş. Sizin sayenizde ben de çok güzel bir masaüstüne sahip oldum ancak monitör kapanınca ve geri açılınca bir anda rainmeter programı kapanıyor benim tekrar açmam gerekiyor acaba bunun bir çözümü var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı