Windows 10 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

m3081

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Windows 10 Education sürüm 2004 mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyaları.

İki tane minidump dosyası var, hangisi olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Easy Anti-Cheat kaldırın.

2) Kaspersky kaldırın.

3) Sisteme bağlı kameranın sürücüsünü kaldırın ve daha sonra o kamerayı farklı bir USB portuna bağlı bir şekilde kullanıp yeni bir sürücü yüklersiniz.

4) Norton kaldırın.

5) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS'u aşağıda indirebilirsiniz.

6) Yaptığınız Overclock'u kapayın. BIOS güncelledikten sonra tekrar ayarlarsınız.

Son düzenleme:
1) Easy anti-cheat kaldırın.

2) Kaspersky kaldırın.

3) Sisteme bağlı kameranın sürücüsünü kaldırın ve daha sonra o kamerayı farklı bir USB portuna bağlı bir şekilde kullanıp yeni bir sürücü yüklersiniz.

4) Norton kaldırın.

5) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS'u aşağıda indirebilirsiniz.

6) Yaptığınız Overclock'u kapayın. BIOS güncelledikten sonra tekrar ayarlarsınız.

Easy Anti-Cheat kaldıramam, Wolf Team için gerekli.
Kaspersky kaldırmayı düşünüyorum.
Kamerayı farklı bir USB portuna takamam bir tane USB portu var o da önde olduğu için kamerayı kullanırken oraya takıyorum.
Norton kaldırmayı düşünüyorum.
BIOS güncelleyemedim.
Bu arada Driver Booster vb. uygulamalar kullanıyor musunuz?

Hayır kullanmıyorum.

Artı -1 Eksi
Easy Anti-Cheat kaldıramam, WolfTeam için gerekli.
Gerekli olduğunu biz de biliyoruz. Sorununuzun çözülmesi veya gidişatını görmek için kaldırmanız gerekli, sonra yeniden kurarsınız.

Yok, kaldıramam, oyun benim için daha önemli derseniz siz bilirsiniz.

Gerekli olduğunu biz de biliyoruz. Sorununuzun çözülmesi veya gidişatını görmek için kaldırmanız gerekli, sonra yeniden kurarsınız.

Yok, kaldıramam, oyun benim için daha önemli derseniz siz bilirsiniz.

Easy Anti-Cheat'ten kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü mavi ekranı aldığım zaman arka planda Norton açıktı, Kaspersky açıktı, Malwarebytes açıktı (geri kaldırdım Malwarebytes'ı), Zoom açıktı, Microsoft Edge açıktı.

Artı -1 Eksi
Easy Anti-Cheat'ten kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü mavi ekranı aldığım zaman arka planda Norton açıktı,Kaspersky açıktı, Malwarebytes açıktı(geri kaldırdım Malwarebytes'ı),Zoom açıktı Microsoft Edge açıktı.
Easy Anti-Cheat'ten kaynaklanmadığını nereden biliyorsun?

Easy Anti-Cheat'ten kaynaklanmadığını nereden biliyorsun?

Düşünceniz mi doğru söylüyor yoksa dosyalar mı? Zaten sorun Easy Anti-Cheat'ten kaynaklı denmedi, kaldırın dendi.

Ayrıca birden fazla kurduğunuz antivirüsleri en kısa zamanda kaldırın, sadece biri kalsın.

O kadar şey açık olduğu için olabilir mi ve mavi ekranı alırken Zoom'un sesi takılı kaldı ve cızırtı sesi geldi ve bu mavi ekranı bir kere aldım. Bir daha almayı mı bekleyeceğim? Easy Anti Cheat'i yüklemek için ve Youtube'da bir videodan anti-virüsü kapatarak Minecraft yükletmişti. Galiba keylogger var. Tarama yapacağım, keyloggerden olabilir mi?

Geri
Yukarı