Windows 10 mu 11 mi kullanılmalı?

Windows 10, 4080 ekran kartı 32 RAM i7-13700K ile Windows işlemlerinde 30 saniye boyunca imlecin dönmesini beklemek istemiyorsanız 11 kurmayın 7000-7000 SSD de var C diski de yarı yarıya boş.

Arkadaşlar mesajımı görmemiş olabilirsiniz özür dilerim ama belirtmiştim orada artık fikrimi değiştirmeyeceğimi :/

İlginç gelecek ama 15 yıllık laptopum da windows 10 da işlemci daha çok çalıyor ondan 11 kullanıyorum :D

Arkadaşlar bu sefer keyfimden değil cidden ağır bir performans kaybım var Minecraft'ta 5K FPS'e kadar alırken şimdi 2K FPS alıyorum Valorant'ta 500 civarı alırken 200'e düştü. Bu sefer cidden mecburi 2025'e kadar galiba.

Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi çok kararsız kalıyorum. Mesela Windows 11 bulunan bir masaüstü görüyorum çok güzel gözüküyor. Windows 11'e geçiyorum ama sonrasında Windows 10 kullanan bir masaüstü gördüğümde Windows 10'a geçesim geliyor. Ne yapmam lazım?

Sistem yeterliyse Windows 11. ancak başlat menüsü biraz sıkıntılı 11'in. Windows 10 gibi de yapılmıyor.

10 artık aşırı eski ve göze hitap etmeyen bir sistem. Üstelik performans açısından avantajlı da değil. Ben olsam 11'e geçerim.

Günümüzde Windows 10 kullanan çok kullanıcı var. Her ne kadar eski de olsa hala iş görüyor. Enazından şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı