Windows 10 Pro MAK Lisansı 5 TL!

Selamlar,
Bende saticiyim bu sitede forumda daha önce bahsetmistim ve sorun olmamıştı yeniden yazmak istedim.
Arkadaşlar bilgilendirilmeye hakkınız var, techmarketim ve pingupin lisans saticisindan alan arkadaşlar MAK yani toplu lisans aldınız. Aldığınız keyler Google da çıkar, 2 ay sonra da kapanır. Tavsiyem aldığınız ürünleri iade etmeniz ve satıcıyı amazona bildirmenizdir.
Pinti Software benim mağazam aldığınız tüm ürünler kişiye özel Retail keydir hiçbir sorun yaşamazsınız format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize.
Iyi forumlar.

Selamlar,
Bende saticiyim bu sitede forumda daha önce bahsetmistim ve sorun olmamıştı yeniden yazmak istedim.
Arkadaşlar bilgilendirilmeye hakkınız var, techmarketim ve pingupin lisans saticisindan alan arkadaşlar MAK yani toplu lisans aldınız. Aldığınız keyler Google da çıkar, 2 ay sonra da kapanır. Tavsiyem aldığınız ürünleri iade etmeniz ve satıcıyı amazona bildirmenizdir.
Pinti software benim mağazam aldığınız tüm ürünler kişiye özel Retail keydir hiçbir sorun yaşamazsınız format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize.
Iyi forumlar.

Hocam ben pingupin den almıştım MAK olduğu için iade ettim. Merak ettiğim açıklamada niye pingupinden ekleyin yazıyor? Bir de başka sitelerde 60 TL falan siz neden 10 TL'ye satıyorsunuz?

Selamlar,
Pinti software benim mağazam aldığınız tüm ürünler kişiye özel Retail keydir hiçbir sorun yaşamazsınız format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize.
Iyi forumlar.

Hocam Amazon'dan satıcıya nasıl bakılıyor.

Hocam ben pingupinden almıştım MAK olduğu için iade ettim. Merak ettiğim açıklamada niye pingupinden ekleyin yazıyor? Bir de başka sitelerde 60 TL falan siz neden 10 TL'ye satıyorsunuz?

Ortak katalog ürünü olduğu için öyle hocam açıklamayı herkes değişemiyor.
Kendi sitemde de 15, 99₺ güncel fiyatı key aynı key sadece bu tür satıcılar satmasın diye kâr marjımı düşürüyorum. 2700 adet aldığım için çok uygun fiyatlı almıştım.
60₺ olmasının sebebi Retail Online key olabilir. Benim ürünüm genelde Retail telefon aktivasyon oluyor bu da iki aşamalı bir etkinleştirme gerektiriyor bu yüzden daha uygun fiyatlı. İki key de aynı Microsoft hesabına bağlanır.

Kataloğu farklı açtıkları için o şekilde hocam Amazon dijital satışa izin vermiyor normalde :D

Hocam Amazon'dan satıcıya nasıl bakılıyor.

Çok basit hocam, herhangi bir ürüne girin okla gösterdiğim yerde yazmakta, en alttaki oktan da satıcıyı seçebiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• amzon.png
    amzon.png
    289,1 KB · Görüntüleme: 72
Selamlar,
Pinti Software benim mağazam aldığınız tüm ürünler kişiye özel Retail keydir hiçbir sorun yaşamazsınız format sonrası da Microsoft hesabınıza bağlanacağı için etkinleşir, bilginize.
Iyi forumlar.
[email protected] siparişim var sizden dünden beri bekliyorum hala atmadınız bir şey söyleyin de ona göre iptal edelim!
Kusura bakmayın ben sizi Techmarketim sandım @243934 üstat pardon.

@Fermion Lisansı alan arkadaşınızdan lisansın hangi tür olduğu bilgisini edinebilir misiniz?

[email protected] siparişim var sizden dünden beri bekliyorum hala atmadınız bir şey söyleyin de ona göre iptal edelim!
Kusura bakmayın ben sizi techmarketim sandım @243934 üstat pardon.

Estağfrullah hocam iade isteyebilirsiniz direkt. Pinti software bize ait.

Yukarıda verdim. MAK olduğunu söylemişti. Ayrıca artık 5 TL de değil artık. Gönderimde sorun yaşıyorlar anladığım kadarıyla almaya değmez.

Google'a düştüğü içindir hocam :D 3 tane key var 1000 üstü kullanım hakkı mevcut. Fakat onu da çinliler bitirir merak etmeyiniz🤣 paranızı kurtarmaya bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı