Windows 10 Pro'dan Home'a Dönüş

Tugberk Begen

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1 saat önce Durmaplay'dan Windows 10 Home OEM'i aldım ama bilgisayarım Windows 10 Pro ve ben format attırdığım için Media Creation Tool'dan kurulum yapmaya çalıştığımda işletim sistemi olarak sadece Windows 10 gözüküyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz arkadaşı anlamamışsınız. Anladığım kadarıyla Windows 10 Home kurmak istiyorsunuz ve Media Creation Tool'da sadece Windows 10 gözüküyor. Siz onu indirip USB'ye yazdırdığınızda size zaten Pro, Home, Home SL, Education, Windows 10S seçeneklerini sunuyor. Yani doğru işlem yapıyorsunuz.

Merhaba o siteden aldığınız Windows 10 Home key 1 defa için mi geçerli yani format atıldığında bir daha o key'i kullanabiliyor muyuz? Teşekkürler.

Siz arkadaşı anlamamışsınız. Anladığım kadarıyla Windows 10 Home kurmak istiyorsunuz ve Media Creation Tool'da sadece Windows 10 gözüküyor. Siz onu indirip USB'ye yazdırdığınızda size zaten Pro, Home, Home SL, Education, Windows 10S seçeneklerini sunuyor. Yani doğru işlem yapıyorsunuz.
Arkadaş konuyu biz yorum yaptıktan sonra değiştirmese herhangi bir yanlış anlama olmayacaktı.

Tamam kardeșim. Sen haklısın. Arkadașın sorununu yanlıș anlamıșsınız. En yakın zamanda arkadașın bahsettiği șey için düzenleme yapacağım.
Arkadaş konuyu açtığında kullandığım sistem Windows 10 Pro kullanıyorum dedikten sonra, Bunu Windows 10 Home düşürebilir miyim diye sordu. Gayet düzgünce cevap verdim. Art niyetli düşünmeyi bırakın lütfen. Arkadaş sonra yeni konu açmak yerine aynı konuda düzenleme yapıp 2. sorununu sormuş. Eğer başka bir sorunu varsa konu içinde değişiklik yapmak yerine yeni konu açması gerekiyor.
Technopat Sosyal Kuralları

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı