Windows 10 Sizce Diğer Sürümlere Göre Neden Daha İyi?

Güncel ve Modern olması nedeniyle çok güzel bir sistem. Ama tavsiyem 4 GB RAM üzerinin kurması. Windows 10'un diğer işletim sistemlerine göre daha çok RAM tükettiği bir gerçek. Eğer sisteminiz iyi değilse veya sadece oyun istiyorsanız 7'ye kadar düşmenize gerek yok :) Windows 8.1 öneririm. Benim bilgisayarım boştayken Windows 8.1 x64 400 MB RAM tüketiyor. Windows 10 700 MB üzerinde. Tabii açtığınız hizmet ve özelliklere göre de değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün Windows işletim sistemi ailesini kullandım içlerindeki en kötüsü tartışmasız Windows 10. Bilgisayarın gücünü fazla kullanmaktan başka bir özelliği yok bedava lisans verseler ben korsan olarak Windows 8.1'i kullanmaya devam ederim o işletim sisteminden o kadar nefret ediyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu da azmin başarısı olsun.
Windows 10'a karşı olan sonuçları paylaşacağım.
İlk test edilen oyun:
League Of Legends
10:160FPs
7:320 FPS
:)

Son düzenleme:
Ne Windows 7 öneriyorum ne Windows 10. Çünkü ikisi arasında seçim yapılması gereken durumlar var. Windows 7 arayüzü bana göre yeni sistemler ile hantal çalışıyor. Ama şu da var orjinal Windows arayüzü bundan daha hantal çalışıyor. Yani ikisi de birbirlerinden yavaş benim gözümde.

Bana göre en iyi işletim sistemi başarılı Windows 10 modifiyeleri. Şu an Windows 10 Note10 Slim adındaki modifiyeli Windows sürümünü kullanıyorum. Bana göre hem Windows 10'dan hem de Windows 7'den daha hızlı. Windows 8.1 kurulumunda mavi ekran aldığım için onu buraya eklemeyeceğim. Ancak modifiyeli Windows 10 sürümleri bence en hızlı ve sorunsuz çözüm. Zaten Windows Defender, Windows Update, Superfetch, Hiberboot, Hibarnate, mağaza ve tüm metro uygulamalar (Bu performansı değil de RAM'i harcıyor.), Telemetry gibi hizmetleri kapatınca Windows 10 ile Windows 7 arasında arayüz performansı aynı oluyor. Uzun kullanımda Windows 7 hantallaştığı için de Windows 10 tercih edilmeli.

İyi değil güncellemelerden, benim gibi Forza 7 aşığı değil isen ve yada microsoft oyunlarını sevmiyorsan yükle windows 7 kur pubg otur koltuğa ve bak keyfine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı