Çözüldü Windows 10 Teknik Önizlemenin Yanında Windows 7 veya 8 Kullanabilir Miyim ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisayarı aldığınız fatura da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan almıştım oraya sordum da ulaşamazsınız falan diyor.

Bilgisayarınızın üstünde yazabilir veya bilgisayarı aldığınız evrakların içinde olabilir. Yoksa aldığınız yer yardımcı olabilir. Çünkü sattıkları ürünün seri numarasını bilirler.
En kötü ihtimal kurtarma yazılımıyla "C:\Windows\System32\config\Software" dosyanıza ulaşıp içinden bilgi çekerek belki ulaşırsınız. Bu siteyi inceleyin.
password recovery - How to access my Windows key without booting from HDD - Super User

Magical Jelly Bean Key Finder diye bir programla ürün anahtarını buldum. Şimdi Microsoft'un sayfasından orijinal Windows 8.1'i indirebilir miyim?

Siz sisteminiz yüklüyken ürün anahtarınız bulmuşsunuz. Yüklü değilken bulmanız o kadar kolay değil. Dediğim yolları izlemelisiniz.
Ama Windows 8.1 kurup deneyin, dediğim gibi benim tabletim seri numarası girmeden aktivasyonu tamamladı.

Zaten programın bulduğu ürün anahtarı yanlış falan diyor. Senin önerdiğin şekilde bulacağım artık teşekkür ederim.

Videoda 8 üzerine 10 kuruluyor, ben 10 üzerine 8 kuracağım ya herhangi bir farkı yok değil mi?

Siz 10 üzerine kurmayacaksınız başlıkta da belittiğiniz gibi yanına yani başka yere kuracaksınız. O yüzden farkı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı