Windows 10 USB bellek hazırlamak için program

Meg55

Decapat
Windows 10 USB belleği hazırlarken Rufus'la mı yoksa resmi sitedeki aracı indirerek mi kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Media Creation Tool kullanmıştım bir kere format atmıştım. Sonra FreeDOS yapmam lazımdı tekrar aynı USB belleğe yüklemeye çalıştığımda 2 kere 4 GB'a yakın dosya indirip hata verdi. ISO dosyası indirip Rufus programıyla ISO yansımasıyla USB belleğe yükledim tamamlandı dedi ama yeni bilgisayara Windows 10 yüklerken bozuk dosya hatası verdi. İkisi de şu anda işime yaramıyor ve ne yapacağımı bilmiyorum

Önce resmi sitesinden iso dosyasını oluştur. Daha sonra rufus kullan. UEFİ olarak yükleyeceksen GPT seçmeyi unutma.
Media Creation Tool kullanmıştım bir kere format atmıştım. Sonra FreeDOS yapmam lazımdı tekrar aynı USB belleğe yüklemeye çalıştığımda 2 kere 4 GB'a yakın dosya indirip hata verdi. ISO dosyası indirip Rufus programıyla ISO yansımasıyla USB belleğe yükledim tamamlandı dedi ama yeni bilgisayara Windows 10 yüklerken bozuk dosya hatası verdi. İkisi de şu anda işime yaramıyor ve ne yapacağımı bilmiyorum
Tekrar dene eksik inmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı