Windows 10'a Windows 11 teması yapmak sorun yaratır mı?

Peki Windows 11 kurunca kasma donma sıkıntıları yaşar mıyım?

Ben hiç yaşamadım. İşlemci 2. nesil i5, 8 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD, Intel HD3000 ve ATI HD6800 ekran kartı vardı sistemde. Tam sürüm çıktığından beri kullanıyordum güncelleme sıkıntısı yaşamadım hiç. Yeni laptop aldığım için kenarda duruyor şimdi. Satacağım için Windows 7 kurdum içine.

pm nedir peki ilk defa duyuyorum kafamı karıştıran olay tek o
Ben hiç yaşamadım. İşlemci 2. nesil i5, 8 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD, Intel HD3000 ve ATI HD6800 ekran kartı vardı sistemde. Tam sürüm çıktığından beri kullanıyordum güncelleme sıkıntısı yaşamadım hiç. Yeni laptop aldığım için kenarda duruyor şimdi. Satacağım için Windows 7 kurdum içine.
benim sistemim amd radeon 5500 4 gb ram series intel core 2 duo olduğu için bir tık endişeleniyorum ben

Tpm güvenlik için anakarta entegre edilen bir çip. Windowstaki şifreler o çip içinde saklanıyor. Eğer anakartta TPM yoksa SAM dosyasında saklanıyor aynı dosyalar. Şifrelerin çipte saklanması windows altındaki bir dosyada saklanmasından daha güvenli.

benim sistemim amd radeon 5500 4 gb ram series intel core 2 duo olduğu için bir tık endişeleniyorum ben
Windows 11 windows 10 un makyajlanmış hali aynı çekirdek üzerine kurulu.

Son düzenleme:
Tpm güvenlik için anakarta entegre edilen bir çip. Windowstaki şifreler o çip içinde saklanıyor. Eğer anakartta TPM yoksa SAM dosyasında saklanıyor aynı dosyalar. Şifrelerin çipte saklanması windows altındaki bir dosyada saklanmasından daha güvenli.

Windows 11 windows 10 un makyajlanmış hali aynı çekirdek üzerine kurulu.
anladım windows 11 kuracağım linki atar mısınız bulamadım da

anladım windows 11 kuracağım linki atar mısınız bulamadım da

Bu yöntem temiz kurulumda işe yarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
attığınız videoyu yarın yapacağım teşekkürler (konuyu nasıl kilitleyebiliyoruz peki)

Yorumuma çözüm olarak işaretle demeniz yeterli.

Efendim ISO dosyasını Rufus'a yazdırdım kuruluma geçmeden önce Windows 11 Home kurmak istiyorum Pro çok gereksiz uygulamalar olduğunu düşünüyorum Windows 11 Home kurarsam sorun olur mu stabil çalışmıyor diye bir söylenti duymuştum: Ve benim için Windows 10 da önemli dosyalar var yükselt seçeneğini kullanırsam olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Efendim ISO dosyasını Rufus'a yazdırdım kuruluma geçmeden önce Windows 11 Home kurmak istiyorum Pro çok gereksiz uygulamalar olduğunu düşünüyorum Windows 11 Home kurarsam sorun olur mu stabil çalışmıyor diye bir söylenti duymuştum: Ve benim için Windows 10 da önemli dosyalar var yükselt seçeneğini kullanırsam olur mu? Teşekkürler.
Yükseltme için farklı bir yöntem var onu ben detaylı bilmiyorum. Şahsi fikrim bu tip büyük geçişleri temiz kurulum yapmaktan yana. Çünkü çakışmalar olabiliyor ve performans kayıpları yaşanabiliyor. Masaütümde home kurulu stabilite sorunu yaşamadım.

Geri
Yukarı