Çözüldü Windows 10'da USB ile format

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kenan Abdullah

Decapat
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300H 16gb 3200mhz ram 4gb rtx1650
Meslek
Öğrenci / Android App Developer
RAM
16gb 3200
İşlemci
i7 12700
Merhaba. Monster laptopta Windows 10 USB ile format attım. Fakat sonlarda hadi sizi bir ağa bağlayalım diyor. Başka bir seçenek vermiyor. Galiba sürücüler silinmiş bilgisayarı yeniden başlattım ama yine ayni ekrana dönüyor. Bunu nasıl geçerim?

Merhaba. Monster laptopta Windows 10 USB ile format attım. Fakat sonlarda hadi sizi bir ağa bağlayalım diyor. Başka bir seçenek vermiyor. Galiba sürücüler silinmiş bilgisayarı yeniden başlattım ama yine ayni ekrana dönüyor. Bunu nasıl geçerim?
Sağ altta yada sol tam hatırlamadım bu adımı atla gibi bir secenek olması lazım ekran görüntüsü atabilirmisiniz ?

Biraz saçma olacak ama tekrar formatlamayı dene :)
Zaten kaybedecek bir şeyin olmaz muhtemelen.

Sol altta bu seçeneği atla olması gerek. Olmadı telefondan bağlayın. ilk kez böyle bir şey görüyorum. Vaktiniz varsa tekrardan formatlayın.
3. Kez formatlıyorum artık. Cihaz freedos olmuş içinde işletim sistemide yok

D

Biraz saçma olacak ama tekrar formatlamayı dene :)
Zaten kaybedecek bir şeyin olmaz muhtemelen.

Deniyorum ama olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı