Windows 10'dan Windows 7'ye Geçiş Mantıklı mı?

Nazmi Ökden

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Profil Kapağı
1525903830
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum fakat pencerelerin ve uygulamaların açılış süreleri beni bitiriyordu. Windows 7'ye downgrade yaptım. Bazı oyunlarda FPS artışı oldu. Bilgisayarın açılış hızı Windows 10'dan hızlı oldu. Windows 7 kullanmak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayriyeten desteklenen güncel Linux sistemlere de bakabilirsiniz. İlla Windows kullanmanız gerekmiyor.
Sürümler – Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10'dan Windows 7'ye geçiş, sisteminize bağlı.

Eğer sisteminiz tarihi eserse Windows 7'ye geçiş mantıklı. Ama sisteminiz tarihi eser değilse Windows 7'ye geçiş mantıksız.

Sisteminizin özellikleri nedir?

Ben de şu sıralar windows 7 ye geçme düşüncesindeyim. GTX1050ti ve i3 7100 bir sisteme sahibim performans sorunu çok yaşar mıyım?

Sizin güncelleştirmeleriniz batsın. Ne güncellemeymiş be arkadaş. Adam bilgisayarını adam akıllı güzelce kullanamadıktan sonra kimin umrunda güncelleştirme ?
Şuan satılan bir çok Windows 10 yüklü gelen düşük-orta düzey bilgisayarlar SSD olmadığından kullanılamaz halde satılıyor. Geçen arkadaşım aldı 8. Nesil i5 işlemcili 8 GB RAM olan bir bilgisayar ve bana söylediği şu. Ben 3.500 TL’yi delirmek için mi verdim.
SSD olmadan sorunsuz bir Windows 10 imkansız gibi bir iş.

Sen diyelim ki yeni bir sistem topladın.
2018 model bir sisteme gidip de 2010 model bir işletim sistemi mi kuracaksın?
Hadi kurdun diyelim, sürücüleri nasıl yapacaksın?
Bana yeni çıkan herhangi bir ekran kartının Windows 7 için olan sürücüsünü göstersene.
RTX 2080 Ti Windows 7 64 bit için destek sunuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı