Windows 10'dan Windows 7'ye USB'siz geçme

Ard4x

Decapat
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Şimdi ben yeni laptopu aldım iyi güzel ama Windows 10 çok berbat. Ne yapmam gerekiyor? Birde format atamam öncelikle başım belada olur çünkü babam görür felan olmasın. Format atmadan USB, DVD'siz bir Windows 7 kurulumu gerçekleştirmek istiyorum.

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Şimdi ben yeni laptopu aldım iyi güzel ama Windows 10 çok berbat. Ne yapmam gerekiyor? Birde format atamam öncelikle başım belada olur çünkü babam görür felan olmasın. Format atmadan USB, DVD'siz bir Windows 7 kurulumu gerçekleştirmek istiyorum.
Yeni laptop aldıysanız ve bu sistemi Windows 7'e geçirmek aşırı mantıksız. Windows 7 artık güncelliğini yitiriyor. Yeni oyunlarda oynamak istiyorsanız Windows 7 ile verimi düzgün alamazsınız.

Windows 7 üzerinden temiz kurulum ile Windows 10'a geçtiyseniz ve Windows.old dosyasını silmediyseniz "downgrade" yaparak geçebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olabilir. Ayrıca ailenizin format attığınız için sizi öldüreceğini sanmıyorum.

Windows 7'nin desteği 2020 de bitiyor bence hiç geçme

Tamam arkadaşlar mesajlarınızı okurken ben de güldüm xD. Neyse Asus'un gereksiz programlarını da kaldırmak için Windows 10 Pro yükleyip işi bitiriyorum. Konu kapanmıştır. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı