Windows 10'nun desteği bittiğinde ne yapacağız?

Yani hocam ne yapacağız bilmiyorum ekonomimize mi kızayım yoksa Microsoftamı bilemedim
Zaten aldığınız profil fotoğrafı Wayfire Linux masaüstü ortamının resmi. Bir şans verebilirsiniz keyfinizce. Ben Linux'u çok severim insanları teşvik etmek de isterim oldukça güzel.

Steam her Linux'ta var. Deneyimli kullanıcısıyım. Crack oyun bile oynuyorum .exe'li. Yanlış biliyorsunuz.
Her Linux aynı Steam'i kullanmıyor galiba, örneğin Linux Mint'te vardı. Pek bir şey demeyeceğim çünkü eskisiyim Linux'un.

Tamam işte kullanıcı Valorant oynamak istiyor, üstelik her Linux oyun kısmında iyi değil.
Kulaktan dolma bilgilerle yazmayın gayet de iyi. Windows oyununu Windows'tan iyi açıyor. Sadece uğraşırsınız. Bilgili tecrübeli olduktan sonra oyun oynamak çok kolay hal alıyor.

Hocam zaten Windows 11'dede birçok uygulama yükleniyor biz Valorant oynayamıyoruz diye söylüyoruz
Valorant oynayamazsın haberin olsun. Onu göz ardı edersen bal gibi keyiflidir. Tercih senin. Ben Windows'u sildim hayatımdan adeta.

@erengore Technopat üzerinde bir sürü oyun için kullanılmaz denilen Linux dağıtımları var, niye 526 MB RAM gereksinimli olanlar var sanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı