Windows 10'un kötü yanları

Daha fazla  
Evet arkadaşlar şu an Windows yüzünden yaklaşık 500GB'lık önemli verilerimi kaybettim ve şu an aşırı derecede Windows'a kinim var sizden ricam Windows'a kızgın olanlar bu konunun altına Windows'un kötü yanlarını yazabilir mi? Hem stres atmış oluruz hem de dertleşmiş oluruz.

Ben başlıyorum;
Saçma sapan hataları yüzünden yılda bir format gerektirmesi.
Ücretli olması.

Evet arkadaşlar şu an Windows yüzünden yaklaşık 500GB'lık önemli verilerimi kaybettim ve şu an aşırı derecede Windows'a kinim var sizden ricam Windows'a kızgın olanlar bu konunun altına Windows'un kötü yanlarını yazabilir mi? Hem stres atmış oluruz hem de dertleşmiş oluruz.

Ben başlıyorum;
Ücretli olması.

Kardeşim madem Windows'a kinin var git Linux kullan veya başka herhangi bir işletim sistemi ne burada saçma sapan bir konu açıyorsun?

Ben başlıyorum;
Ücretli olması.

Ya bir git be kardeşim. Her şeyide ne güzel Windows'a bağlıyorsun yahu.
Hem Windows boşta iken ekran kartına nasıl bir yük bindirebilir? PSU'ndada sıkıntı olabilir belki.

Bende güncellemeden sonra saçma sorunlar çıkmaya başladı. Bende birkaç gün önce format atıp Windows 7 kurdum, şu an memnunum ve herhangi bir sorununu görmedim. Gayet hızlı çalışıyor. İnşallah ileride sorun çıkartmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı