Rehber Windows 11 APK Kurma

Amazon Appstore Android uygulama konusunda biraz yetersiz olduğu için anlatacağım yöntem ile APK kurabileceksiniz.

1. Adım: Windows Subsystem for Android uygulamasını açıp Geliştirici Modu aktifleştirmeniz gerekiyor.
gelistirici.png

2.Adım: Bu linkten Android SDK Platform Tools'u indirip masaüstüne çıkartmanız gerekiyor .

https://developer.android.com/studio/releases/platform-tools

3.Adım: CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp cd komutu ile SDK'nın içine giriyoruz.

1634819203599.png

4.Adım: Şimdi ise Subsystem for Android uygulamasında yazan ip ye şu komut ile bağlantı yapmamız gerekiyor (Ip adresi değişiklik gösterebilir).
"adb connect 127.0.0.1:58526 "

1634819353125.png

Bağlantı Kurulduğunda şu şekilde yazı yazmaktadır

1634819541976.png

5. Adım: Şimdi ise herhangi bir yerden indirdiğimiz APK dosyasını platform-tools klasörünün içine atıp şu komut ile kuruyoruz.
adb install "Klasöre Attığınız APK'nın ismi"

1634819742061.png

Success yazısını görüyorsanız uygulama başarı ile kurulmuş demektir şimdi başlat menüsünden uygulamaya tıklayarak açabilirsiniz.

Dostum peki tam ekran nasıl yapıyoruz ? Yukarı sağ kısımdan kare işareti ile büyüyor fakat ben tam ekran istiyorum. Yardımcı olabilir misin ?
Sanırım onu uygulamanın desteklemesi lazım bazılarında oluyor bazılarında ise olmuyor.

Sanırım onu uygulamanın desteklemesi lazım bazılarında oluyor bazılarında ise olmuyor.

Hadi ya :/ Yine de çok teşekkür ederim. Emulatör ile 30 saniye de açılıyordu uygulama, ve uygulama içinde de çok ağırdı. Şu an yağ gibi akıyor. 1 saniye de uygulama açılıyor!

Apk olarak ES dosya yöneticisi vs. programla internet gönderilimi yapılırsa daha kolay olur. Her seferinde aynı şeyle uğraşılmaz. Deneyebilecekler denerse sevinirim.

Apk olarak ES dosya yöneticisi vs. programla internet gönderilimi yapılırsa daha kolay olur. Her seferinde aynı şeyle uğraşılmaz. Deneyebilecekler denerse sevinirim.
Direk başka bir mağaza uygulaması kurarak bir daha uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bende aynı hatayı alıyorum.

Kanka bu videoyu izledim yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı