Windows 11 Insider gelince kurmak mantıklı mı?

FatalError0

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Bildiğiniz gibi bu hafta içinde Insider dev sürümüne Windows 11 gelecek. Birkaç kişi oradan buradan aldığı ISO'ları indirmiş ve çok büyük sıkıntılar olmadığını belirtmiş. Daha doğrusu benim duyduğum kadarıyla. Windows 11 Insider dev versiyonuna gelir gelmez indirmek mantıklı olur mu? Ufak tefek hatalara çok takmıyorum. Sadece büyük sıkıntılar olur mu onu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Technopat'ın Windows 11 yayınında dosya gezgini çökmüştü. Bunun gibi ufak hatalar olabilir Insider sürümü olsa bile aşırı fazla mavi ekran olacağını düşünmüyorum. Arada bir çökebilir.
Belkide Insıder a çıkaracakları versiyonla çözmüşlerdir bazı sıkıntıları.Bakalım Insıder programına gelmeden bilemeyiz.İnsidera geldiği gibi kurmayacağım.Biraz bakacağım ne gibi sıkıntıları olduğuna öyle bir karar vereceğim kurmakla kurmamak arasında.Sen insidera kayıtlı mısın ? kayıtlıysanda hangi kanala geliştirici mi beta mı sürüm önizlemeye mi ? ya da geçmeyi düşnüyorum musun insidere ?

Belkide Insıder a çıkaracakları versiyonla çözmüşlerdir bazı sıkıntıları.Bakalım Insıder programına gelmeden bilemeyiz.İnsidera geldiği gibi kurmayacağım.Biraz bakacağım ne gibi sıkıntıları olduğuna öyle bir karar vereceğim kurmakla kurmamak arasında.Sen insidera kayıtlı mısın ? kayıtlıysanda hangi kanala geliştirici mi beta mı sürüm önizlemeye mi ? ya da geçmeyi düşnüyorum musun insidere ?

Hocam geliştirici kanalındayım. Geldiği gibi kurmayı düşünüyorum çok sıkıntı yaşarsam Windows 10'a geri dönerim.

Hocam geliştirici kanalındayım. Geldiği gibi kurmayı düşünüyorum çok sıkıntı yaşarsam Windows 10'a geri dönerim.
Açıkçası windows 11'in hataları falan çözülünce windows 10'dan çok çok daha iyi olacağını düşünüyorum.Windows 11 daha çıkmadan windows 10'dan daha iyi birçok özelliği var.Açıkcası ben temasını,seslerini falan da çok beğendim.

Saatlerdir Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı fakat beklediğime deymedi. Neredeyse Windows 10'un aynısı. Başlatı ortaya almışlar başlat menüsü değişmiş hiç beğenmedim bir de ufak tefek icon değişiklikleri var diğer ayrıntıları farkedilmiyor bile Windows 10 güncelleme almış gibi.

Saatlerdir Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı fakat beklediğime deymedi. Neredeyse Windows 10'un aynısı. Başlatı ortaya almışlar başlat menüsü değişmiş hiç beğenmedim bir de ufak tefek icon değişiklikleri var diğer ayrıntıları farkedilmiyor bile Windows 10 güncelleme almış gibi.

Performans olarak nasıl?

Beta versiyonu olduğu için olabilirmi?

Geri
Yukarı