Windows 11 Insider gelince kurmak mantıklı mı?

FatalError0

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Bildiğiniz gibi bu hafta içinde Insider dev sürümüne Windows 11 gelecek. Birkaç kişi oradan buradan aldığı ISO'ları indirmiş ve çok büyük sıkıntılar olmadığını belirtmiş. Daha doğrusu benim duyduğum kadarıyla. Windows 11 Insider dev versiyonuna gelir gelmez indirmek mantıklı olur mu? Ufak tefek hatalara çok takmıyorum. Sadece büyük sıkıntılar olur mu onu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonel kullanıcı değilim sinema, dizi, sosyal medya bir de oyun oynadım bir fark hissetmedim sorunda yaşamadım.
Peki hiç mavi ekran falan yedin mi ? ya da büyük bir sorunla karşılaştın mı ? ya da küçük de olsa sorunla karşılaştın mı ?
Saatlerdir Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı fakat beklediğime deymedi. Neredeyse Windows 10'un aynısı. Başlatı ortaya almışlar başlat menüsü değişmiş hiç beğenmedim bir de ufak tefek icon değişiklikleri var diğer ayrıntıları farkedilmiyor bile Windows 10 güncelleme almış gibi.
Bu mesele zevk meselesidir.Kimi beğenir ? kimi beğenmez.Kişiye kalmıştır.Bu yüzden tartışmaya da girilmez ve girmem de.Fakat şöyle bir şey diyebilirim bu konuda.Windows 8'in ilk builderine bakarsan win 7 dosya gezgini temasının neredeyse aynısı olduğunu görebilirsin.Yani daha Windows 11'in çıkmasına birkaç ay daha var(Global için bahsediyorum).Globale çıkmadan değiştirceklerini düşünüyorum.Bir de sanırsam bir yerden duyduğum bilgiye göre başlat menüsünü ortadan sol tarafa çekebilirsin :)

Saatlerdir Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı fakat beklediğime deymedi. Neredeyse Windows 10'un aynısı. Başlatı ortaya almışlar başlat menüsü değişmiş hiç beğenmedim bir de ufak tefek icon değişiklikleri var diğer ayrıntıları farkedilmiyor bile Windows 10 güncelleme almış gibi.
O indirdiğin sürüm Windows 11'in betası bile değil. Bu yüzden böyle algılaman normal.

Windows Insider güncellemesini bekle. O zaman anlarsın farkları :)

Hocam oyun oynayan biriyseniz hiç önermem. Onun dışında kurabilirsiniz sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı