Windows 11 key almaya gerek var mı?

volkandemirel1

Picopat
Daha fazla  
Sağlam Lisans'tan key almayı düşünüyorum sizce almaya gerek var mı? Ne değişir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım yıllardır da kullanıyorum. 2 bilgisayarımda da var. Bir sorununu görmedim. Lisans almadan sadece windowsun bazı özelliklerini kullanamazsınız. Yanlış bilmiyorsam bazı güncellemeleri de alamıyorsunuz. Tercih sizin. İyi sosyaller.

Sağ alt köşede ''Windows'u etkinleştir'' yazısından kurtulursun ve birçok kişiselleştirme özelliklerini kullanabilirsin.

Almanı tavsiye ederim de 100-200 TL verme, daha ucuza bulunuyor. Ben ''Mordepom'' sitesinden, ''TechLisans'' satıcısından almıştım ve memnun kaldım.

Sağ alt köşede ''Windows'u etkinleştir'' yazısından kurtulursun ve birçok kişiselleştirme özelliklerini kullanabilirsin.

Almanı tavsiye ederim de 100-200 TL verme, daha ucuza bulunuyor. Ben ''Mordepom'' sitesinden, ''TechLisans'' satıcısından almıştım ve memnun kaldım.
O saygısız yazı yüzünden alacağım. Dediğiniz site güvenilir mi ?

Dediğiniz siteler güvenilir mi?
Güvenilir. Ben alışveriş yaptım, kod 10-15 dakika içinde mail adresime gönderildi. Kurulum için rehber bile kullanmışlar. Memnun kaldım açıkçası, ilgililerdi. Benden sonra arkadaşım da satın aldı, onun kodunda problem çıktı ve WhatsApp'tan iletişime geçtik, 2 dakikada yeni kod gönderdiler aktif ettik.

Adsız.png

Güvenilir. Ben alışveriş yaptım, kod 10-15 dakika içinde mail adresime gönderildi. Kurulum için rehber bile kullanmışlar. Memnun kaldım açıkçası, ilgililerdi. Benden sonra arkadaşım da satın aldı, onun kodunda problem çıktı ve WhatsApp'tan iletişime geçtik, 2 dakikada yeni kod gönderdiler aktif ettik.

Eki Görüntüle 2145143
Hocam sadece key yazarak mı etkinleştiriyoruz yoksa bir daha mı kuracağız.

Yanlış bilmiyorsam Windows'u etkinleştir yazısını belirli cmd komut promptları ile kaldırabiliyorsun. Bence gerek yok key almaya boşa israf gibi görüyorum şahsi görüşüm.
Hocam yazdım her şeyi geri geliyor kurtuluş yok ayrıca sadece yazı kalkmıyor.

Geri
Yukarı