Windows 11 kronik sorunları

engerex

Kilopat
Merhaba,
Aşağıdaki sorunları 4-5 farklı bilgisayarda yaşıyorum.
1) Windows 11 bilgisayarı kapat diyalog ekranı bilgisayar açık iken rastgele olarak ekrana geliyor. 1 saat içerisinde 5-10 kez gelebilir.
Bu sorun Windows 10'dan yükseltme yapılmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaşanıyor.

1669874444981.png

2) Syncthing uygulaması normalde PC açılışı ile beraber komut satırı uygulaması olarak arka planda başlar. 1-2 aydır direk ekrana açılıyor ve gizlemenin tek yolu kapatmak. Bu da tabii ki çözüm değil.
Bu sorun direk kurulum ve Windows 10'dan yükseltme yapılmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaşıyorum.
(CMD içeriği gizlendi)

1669874509545.png

Bu sorunlarla karşılaşan var mı?
Çözüm hakkında fikri olan var mı?

Ekleme: "KB5020044" güncellemesi ile çözülmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Aşağıdaki sorunları 4-5 farklı bilgisayarda yaşıyorum.
1) Windows 11 bilgisayarı kapat diyalog ekranı bilgisayar açık iken rastgele olarak ekrana geliyor. 1 saat içerisinde 5-10 kez gelebilir.
Bu sorun Windows 10'dan yükseltme yapılmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaşanıyor.

Eki Görüntüle 1589665

2) syncthing uygulaması normalde PC açılışı ile beraber komut satırı uygulaması olarak arka planda başlar. 1-2 aydır direk ekrana açılıyor ve gizlemenin tek yolu kapatmak. Bu da tabii ki çözüm değil.
Bu sorun direk kurulum ve Windows 10'dan yükseltme yapılmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaşıyorum.
(CMD içeriği gizlendi)

Eki Görüntüle 1589666

Bu sorunlarla karşılaşan var mı?
Çözüm hakkında fikri olan var mı?

Ekleme: "KB5020044" güncellemesi ile çözülmüyor.

Bende yükseltme ile geçtim denemek için ve gayet memnunum temiz kurulum yapacağım 2 güne.

Asla Windows sürümleri arası yükselterek geçiş yapmayın. Sıfır temiz kurulumdan şaşmayın. Nisan ayından beri W11 kullanıyorum bir tane hata ile karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı