Windows 11 kullanılır mı?

Kavga ettiğimi sanmıyorum ve sizinle herhangi bir sorunum yok hocam. Diğer arkadaş beğenmeme emojisi atıp neden beğenmediğini açıklamıyor bile.

Sisteminizle alakalı bir sorun yüzünden işletim sistemine sallıyorsunuz. Bu yüzden beğenmiyor. Konuyu kapatalım ve gereksiz mesaj uyarısı yemeyelim.

Windows 11 bana rahat gelmiyor. Context menüsüne ulaşmak için ekstra tıklama yapmak zorunda olmam bile ayrı bir işkence. Sürükle bırak fonksiyonlarında da epey problem vardı ancak şu anda daha düzgün.

Bence bi 2 senesi falan var benim geçmem için 🤗
Aynen katılıyorum size. Bazı menülere erişmek için ekstra tıklama zahmetine giriyorsunuz. Gereksiz ve mantık kuramadığım bir karmaşa var istediğim şeylere erişimimde Wİndows 10'a göre. Performansına ve görselliğine diyecek sözüm yok.

Aynen katılıyorum size. Bazı menülere erişmek için ekstra tıklama zahmetine giriyorsunuz. Gereksiz ve mantık kuramadığım bir karmaşa var istediğim şeylere erişimimde Wİndows 10'a göre. Performansına ve görselliğine diyecek sözüm yok.
Yani zaten sistem iyi ise ikisinde de benzer performans sergiliyor. Kullanışlılık açısından şu anda Windows 10 çok daha önde benim için. Win11 tema gibi 😂

Kavga ettiğimi sanmıyorum ve sizinle herhangi bir sorunum yok hocam. Diğer arkadaş beğenmeme emojisi atıp neden beğenmediğini açıklamıyor bile.
Bunu aciklamak zorunda degilim, ifadelerin amaci bu zaten. Fikrinize katilmadigim icin begenmedim kullandim.

Neden katilmiyorum, cunku normal sartlarda bu sistemle sorun olmamasi gerek benzer bilsenelerle Windows 11'i kullanan kisiler var Sosyal'de ve ben bu tur bir sorunla karsilastiklarini gormedim. Guncel donanimi gectim Microsoft'un "sozde" desteklemedigi eski donanimlarla da sorunsuz kullanan tanidiklarim var.

Sizde neden boyle derseniz, bunun bir cok sebebi ve etkeni var; yukseltme ile gecmek, hatali ya da bozuk imaj kullanmak ya da imaj yazilirken yapilan ufak hatalar bunun haricinde de donanimsal ozellikle de RAM ve SSD kaynakli da bu sorunlar olusabiliyor, ki Sosyal'de bu tur sorunla karsilasanlarin cogunda sorun SSD'den kaynakliydi.

Bunlarin haricinde guncel BIOS kullanmanin da Windows 11 ozelinde stabiliteye etkisi var, bizzat kendim deneyimledim. TUF B450 Pro Gaming anakarta gectigimde uzerinde 2020 yilina ait BIOS vardi ve bu BIOS ile Windows 11'i kurduktan sonra benzer takilma ve donma
sorunlari yasadim, BIOS'u 2023'te yayinlanan son surume yukseltince sorun ortadan kalkti.

Haziran'dan beri kullaniyorum ve 2-3 kere donanim degisikligi de yaptim anakart degisiminde yasadigim sorun harici bir problem yasamadim herhangi bir sekilde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı