derdine_keder

Yoctopat
Daha fazla  
Bu yıl sınav senem, ayrıca akıllı telefon kullanmak istemiyorum artık kalan hayatımda. Windows 11'in mobil uygulamaları açabildiğini duyurmuştu Microsoft. Yalnızca WhatsApp için Windows 11 indirmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında düşüncelerinizi nazik bir dille bildirirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

Daha tam olarak çıkmadı. Kullanmayın.

Bu yıl sınav senem, ayrıca akıllı telefon kullanmak istemiyorum artık kalan hayatımda. Windows 11'in mobil uygulamaları açabildiğini duyurmuştu Microsoft. Yalnızca WhatsApp için Windows 11 indirmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında düşüncelerinizi nazik bir dille bildirirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

Daha APK açma özelliği gelmedi diye biliyorum yanlış olabilir.

Beta sürümünde iken kullanmayınız.

Çıktıktan en az 2 ay sonra yani aralık yada ocak gibi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü tam sürüm çıkmış olsa bile kul yapısı olduğu için 1 ay sonra hatta düzenli salı günü yamaları gelecektir. Kısacası bekleyin.

Sadece WhatsApp içinse Web WhatsApp'ın uygulaması var, onu kullanabilirsiniz.
İsterseniz geçebilirsiniz de. Ben merak ediyorum, geçeceğim.
Web WhatsApp kullanabilmem için telefonumun android ya da ios olması gerekir. Fakat ben bilgisayarda kullanmak istiyorum. Bunun için önerdiğiniz bir emülatör var mı? (bluestacks vb. emülatörler yavaş çalışıyor. Bilgisayarım da 7 yıllık eski bir laptop.)
Ayrıca görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı