Windows 11 nasıl yüklenir?

var0sh

Femtopat
Daha fazla  
Sorularımı mazur görün arkadaşlar. Bu konularda çok bilgim yok. İşletim sistemim W11. Format atmam gerekiyor ve formatı flaşsız, buluttan indireceğim. W11 sorunsuz bir şekilde iner mi? Her zaman kullandığım şekilde kullanmaya devam edebilir miyim? Bir kısıtlama olur mu? Bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehberlerden bakabilirsiniz.

Sorularımı mazur görün arkadaşlar. Bu konularda çok bilgim yok. İşletim sistemim W11. format atmam gerekiyor ve formatı flaşsız, buluttan indireceğim. W11 sorunsuz bir şekilde iner mi? Her zaman kullandığım şekilde kullanmaya devam edebilir miyim? Bir kısıtlama olur mu? Bunu merak ediyorum.

Bizim önerimiz USB ile temiz kurulum yapmanız.
Diğer türlü sıfırlama ya da yükseltme yapmış olacaksınız.

Bizim önerimiz USB ile temiz kurulum yapmanız.
Diğer türlü sıfırlama ya da yükseltme yapmış olacaksınız.
bu videoda gösterilen şekilde formatlarsam windows anahtarı gerekecekmi bir süre sonra. yoksa w10 dan w11 e geçmiş gibi ücretsiz kullanabilecekmiyim. bilginiz varmı

Bu videoda gösterilen şekilde formatlarsam Windows anahtarı gerekecek mi bir süre sonra. Yoksa Windows 10'dan W11'e geçmiş gibi ücretsiz kullanabilecek miyim? Bilginiz var mı?

Windows 10 da bir lisans anahtarınız var ise geçiş ücretsiz olacak.
Siz yine de lisans anahtarınızı bir kenara not alın.
ya da lisansınızı Microsoft hesabınıza bağlayın.

Geri
Yukarı