Windows 11 o kadar da kötü mü?

11Pro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Konu oluştur kısmındaki Windows 11 kısmında "Yarım yamalak, en kullanışsız Windows ile tanışın! Ha güzel gözüküyor o ayrı..." yazıyor. Gerçekten de Windows 11 o kadar da kötü mü?
(Lütfen Windows 11'i kullandıysanız cevap verin ve objektif olun.)

Ben kendi sistemim de kullanıyordum. 3 gün sonra geri Windows 10'a döndüm. Sebepsizce kasmaya başladı. Zaten 4 GB Ram'im var. Şuanlık Windows 10'da rahatım.

Son düzenleme:
Bu sorunun da cevabını yavaş yavaş öğreneceğiz.
1638814001143.jpeg

Hayır değil, ancak beta aşamasında olan bir OS'i herkese verdikleri için bugları göze çarpıyor. Günlük kullanımımda Windows 11 kullanıyorum ve en ufak bir sıkıntı yaşamadım yeni sürümlerde. İlk sürümleri sıkıntılıydı ancak şimdi ben bir sorun göremiyorum. Tek kullanışsız tarafı bazı şeyler için Context menüsünde daha fazla göster seçeneğine tıklamak gerekiyor.

Ben kendi sistemim de kullanıyordum. 3 gün sonra geri Windows 11'e döndüm. Sebepsizce kasmaya başladı. Zaten 4 GB RAM'im var. Şu anlık Windows 10'da rahatım.

Windows 11'den nasıl döndünüz? Yani Windows 11'den Windows 11 dönmek ilginç bir olay.
Nasıl başardınız bunu?

Şu anda günlük işler için sıkıntısız belki ufak tefek bug vardır oda etkilemez sizi ve ilk çıktığından beri kullanıyorum daha akıcı 10'dan.

Yeni konular

Geri
Yukarı