Windows 11 OEM alınmalı mı?

aec92

Centipat
Daha fazla  

Herkese iyi sosyaller,

Yukarıdaki siteden Windows 11 OEM mi almalıyım yoksa Home mu? Ve FreeDOS gelen laptopa Windows kurarken hangisini seçmeliyim? OEM alınca farklı normal Home alınca farklı bir seçenek seçmem gerekiyor mu?

Herkese iyi sosyaller,

Yukarıdaki siteden Windows 11 OEM mi almalıyım yoksa Home mu? Ve FreeDOS gelen laptopa Windows kurarken hangisini seçmeliyim? OEM alınca farklı normal Home alınca farklı bir seçenek seçmem gerekiyor mu?

Home, Windows sürümü. OEM ise, anakarta kayıt edilen Windows lisansı.

Ayrıca, bu lisanslar bildiğiniz gibi orijinal değildir. KMSpico ya da CMD üzerinden yazılan 3 satır kod ile fazla farkı yok bence ama KMSpico ve illegal şeylerden daha iyidir. Microsoft bunların orijinal olmadığını söylemişti, belki sorun çıkartabilir.

OEM almanız daha iyi olacaktır, kesinlikle.

Ben buradan almistim ve calisti, o kadar fazla vermene gerek yok.

Home, Windows sürümü. OEM ise, anakarta kayıt edilen Windows lisansı.

Ayrıca, bu lisanslar bildiğiniz gibi orijinal değildir. KMSpico'ya da CMD üzerinden yazılan 3 satır kod ile fazla farkı yok bence ama KMSpico ve illegal şeylerden daha iyidir. Microsoft bunların orijinal olmadığını söylemişti, belki sorun çıkartabilir.

OEM almanız daha iyi olacaktır, kesinlikle.

Sizin tavsiyeniz nedir? CMD ile komut yazarak mı? Satın alarak mı?

Sizin tavsiyeniz nedir? CMD ile komut yazarak mı? Satın alarak mı?

Korsana teşvik edemem, korsana destek yok. Satın almanızı öneriyorum, KMSpico ve yasal olmayan şeylerden daha iyidir ama onların çoğu gene orijinal değil.

Korsana teşvik edemem, korsana destek yok. Satın almanızı öneriyorum, KMSpico ve yasal olmayan şeylerden daha iyidir ama onların çoğu gene orijinal değil.
Hayır aslında orjinaller. Ben alırken danıştığımda bana bu lisansların Windows 7 ultimate lisansları olduğunu söylediler. O retail veya OEM lisanslar Windows 10 veya 11 sistemlere girince lisanslar tekrar kullanılabilir oluyor. Yani yasal sayılabilirler.

Geri
Yukarı