Windows 11 sizi mutlu etti mi?

Bence güncellemeler ile Windows 10 ile aralarında benzerlik olmayacak daha çıkmadı bile.

HDD 4 GB RAM sistem de kullanıyorum akıcı Windows 10 da %100 disk,%100 CPU yiyordu şimdi Windows 11 de %27 disk,%35 CPU yiyor.
Windows lisansını diyorum hocam.

Geçti benim lisans.

Windows 10 Home Single Language vardı direk Windows 11 Single langueage kurdu ve aktif geldi.

Capture.PNG

Bende direk seçtirme yapmadan lisans göre seçti ve lisans otomatik geldi şu an bütün özellikler açık.

Kısmen. Ben tasarımı beğendim ancak menüler hala eskisiyle aynı. MacOS'a daha fazla benzesin lütfen. :D

Çıktığında mutlu edecektir merak etmeeee. Windows 10 da ilk çıktığında 8 gibiydi şimdi çok fark var :)
Şunu söylemek istiyorum. Lütfen 11 geçecek iseniz şimdiden yine de güncellemeleri yapın. Ben yaptım birkaç güncelleme vardı. Defender için ne olur ne olmaz.

Dostlarım, selam. Umarım iyisinizdir. Windows 11 çıktı (sızdırıldı) ve bizim foruma da eklendi... Ve artık Windows 10'un 2025'de desteği sona erecek. Mazide kalan işletim sistemi diyor, hahahaha! Bu günleri gördüm ya :D

Neyse, sizin düşünceleriniz neler yeni Windows 11 hakkında?

Ben beğendim aslında, gayet şık, özellikle taskbar (görev çubuğu) çok güzel olmuş. Köşelerin yuvarlak yapılması hoşuma gitti, animasyonları beğendim, küçük ama tatlı animasyonlar var... Sesler idare eder...

Ben de PC'den bir fotoğraf atayım size.

Eki Görüntüle 1073075
Bu daha başlangıç. Çıktıktan 1 ay sonra nasıl olacağını görürsünüz.

Beni çok mutlu etti. Şimdi ki halini çok sevdim tabii değişecektir tam sürüm çıkınca. Hem zaten Windows 10 sonsuza kadar devam edemezdi ve sıkılmıştık iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı