Windows 11 sizi mutlu etti mi?

Ben tasarımını pek beğenmedim açıkçası ama herkesin zevkleri farklıdır diye çok üzerinde durmayacağım, sağ alt taraf çok sıkışık olmamış mı sizce de?

Tamam.

Dosya Ekleri

• D3D17xiXgAA2Vto.jpg
    D3D17xiXgAA2Vto.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 44
Cihazım Windows 10'u 30 dakikada zor açıyor, kapanırken de kapanmıyor. Allah bilir bunu kurunca PC bir daha hayata dönmeyebilir.

Bu arada simgelerdeki ufak çaplı değişiklik hoşuma gitti. Fakat bunu 11 değil de 10.5 olarak adlandırsalar daha mantıklı olur. Zira şu durumda Windows 10'un makyajlı kasası gibi duruyor.

Windows 10'un geliştirici sürümüde 8'in makyajlı haliydi yani başka bir görünümde olacak.

Dostlarım, selam. Umarım iyisinizdir. Windows 11 çıktı (sızdırıldı) ve bizim foruma da eklendi... Ve artık Windows 10'un 2025'de desteği sona erecek. Mazide kalan işletim sistemi diyor, hahahaha! Bu günleri gördüm ya :D

Neyse, sizin düşünceleriniz neler yeni Windows 11 hakkında?

Ben beğendim aslında, gayet şık, özellikle taskbar (görev çubuğu) çok güzel olmuş. Köşelerin yuvarlak yapılması hoşuma gitti, animasyonları beğendim, küçük ama tatlı animasyonlar var... Sesler idare eder...

Ben de PC'den bir fotoğraf atayım size.

Eki Görüntüle 1073075
Windows 10 ve 11 arasındaki farklar nedir biliyor musun? kurcaladın mı?

Dostlarım, selam. Umarım iyisinizdir. Windows 11 çıktı (sızdırıldı) ve bizim foruma da eklendi... Ve artık Windows 10'un 2025'de desteği sona erecek. Mazide kalan işletim sistemi diyor, hahahaha! Bu günleri gördüm ya :D

Neyse, sizin düşünceleriniz neler yeni Windows 11 hakkında?

Ben beğendim aslında, gayet şık, özellikle taskbar (görev çubuğu) çok güzel olmuş. Köşelerin yuvarlak yapılması hoşuma gitti, animasyonları beğendim, küçük ama tatlı animasyonlar var... Sesler idare eder...

Ben de PC'den bir fotoğraf atayım size.

Eki Görüntüle 1073075

Benim hoşuma gitmiş bulunmakta ama bence macdowsos olmuş, Windows 10'a göre sade ve şık bence.

Geri
Yukarı