Windows 11 şu an stabil mi?

ShadoW7

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorum forumda çok fazla bu konular var fakat birkaç soru sorarak emin olmak istiyorum.
Öncelikle oyuncu laptopu kullanıyorum ve laptop özellikleri 11 için yeterli RAM 16 GB Windows 10 Pro kullanıyordum format sonrası Windows 10 Single Language versiyonuna geçiş yaptım fakat etkinleştirmedim şimdi OEM key alacağım fakat Windows 11'e mi geçsem almışken yoksa Windows 10 key alıp yükseltme mi yapsam bilemedim açıkçası bilgisayarı sadece oyun için kullanıyorum film dizi izleyip genelde oyun oynarım onun dışında bir işlemde kullanmıyorum. Açıkçası 11'in tasarımı olsun ve Windows 10'un desteğinin 1 yıl sonrasında yanlış hatırlamıyorsam kesilmesi durumundan ayrıca güncellik vs. falan dediğim gibi 11'e geçmek istiyorum siz ne düşünüyorsunuz? Windows 11'i önerecekseniz 10 mu 10 Pro mu diye soracağım ama sanırım oyun için Pro sürümündeki birçok özellik gereksiz.

Biliyorum forumda çok fazla bu konular var fakat birkaç soru sorarak emin olmak istiyorum.
Öncelikle oyuncu laptopu kullanıyorum ve laptop özellikleri 11 için yeterli RAM 16 GB Windows 10 Pro kullanıyordum format sonrası Windows 10 Single Language versiyonuna geçiş yaptım fakat etkinleştirmedim şimdi OEM key alacağım fakat Windows 11'e mi geçsem almışken yoksa Windows 10 key alıp yükseltme mi yapsam bilemedim açıkçası bilgisayarı sadece oyun için kullanıyorum film dizi izleyip genelde oyun oynarım onun dışında bir işlemde kullanmıyorum. Açıkçası 11'in tasarımı olsun ve Windows 10'un desteğinin 1 yıl sonrasında yanlış hatırlamıyorsam kesilmesi durumundan ayrıca güncellik vs. falan dediğim gibi 11'e geçmek istiyorum siz ne düşünüyorsunuz? Windows 11'i önerecekseniz 10 mu 10 Pro mu diye soracağım ama sanırım oyun için Pro sürümündeki birçok özellik gereksiz.

Windows 10'a göre oyun performansı daha iyi.

Windows 10 Windows 7 gibi kaderine terk edilene kadar Windows 10 savunucusuyuz. Windows 11'in LTSC sürümünü indirdim ama beğenemedim. Oyun performansınında daha iyi olduğuna inanmıyorum. Windows 11 daha fazla RAM tüketen bir işletim sistemi. Tavsiyem Windows 10 kullanmanız. Ama Windows 11 kullanmanızda da bir problem göremiyorum, biraz tercih meselesine kayıyor iş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Windows 10 kullanıcısıysanız ve geçmek için tasarım harici bir nedeniniz yoksa Windows 10'da kalın. Ama ben tasarımını seviyorum diyorsanız Windows 11'e geçebilirsiniz. Windows 11'de gayet stabil çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı