Çözüldü Windows 11 sürekli çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etNemo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 6 aydır İtopya üzerinden satın aldığım linkteki bilgisayarı kullanmaktayım. Yanında da bu linkteki AOC 27" Q27G2E/BK isimli monitörü bir de Philips'in 23"'lik bir ekranını kullanıyorum ikinci ekran olarak. Her zaman yaptığım bir aktivite olan "WoW oynarken yan ekranda dizi izleme" sırasında çöktü. Sonrasında Windows'un kendi kurtarma ekranı vasıtası ile 0'ladım. Ancak güncelleme için restart attığımda tekrar gitti aynı şekilde, bu sefer kurtarma noktası ile kurtardım. Aşağıdaki linklerde glow ile aldığım sistem bilgisi ve DMP dosyası bulunmakta. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

DMP Dosyası
Sistem Özellikleri

kernel.jpg

Klasik Windows NT Kernel hatası.....Kernel olmayan bir adrese veri başvurusu yapıyor, işlemci verilen adresi (offset) doğrulamayınca, basıyor feryadı...Windows'da mavi ekran hata kodu döndürüyor.

Çözüm:

Oyunun uyumluluk ayarları düşürün.Mesela Windows 10 yapın.

Eki Görüntüle 2168574

Klasik Windows NT Kernel hatası.....Kernel olmayan bir adrese veri başvurusu yapıyor, işlemci verilen adresi (offset) doğrulamayınca, basıyor feryadı...Windows'da mavi ekran hata kodu döndürüyor.

Çözüm:

Oyunun uyumluluk ayarları düşürün.Mesela Windows 10 yapın.

Direkt Win10 kursam hocam?

Bir de, daha önceleri Hogwarts Legacy oynarken de sürekli çökme oluyordu, bu çökmeler de bundan dolayı olabilir mi? Donanımsal bir sorun değildir değil mi?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı