Windows 11, Windows 10'un yerini alabilir mi?

• Konuyu başlatan SELEF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Zamanı gelince her türlü alacak ama uzun süre daha Windows 10 popüler olur diye düşünüyorum.

Driver desteği harici alamaz ancak elbet driver desteği Windows 10 için bitecek.

Ne yiğitler heba oldu bu yolda evlat. Windows 98 SE vardı bir zamanlar. Burada 7 savunulduğu gibi savunulurdu. Şimdi ise rüzgarlı havadaki bir osuruk gibi. Kokusu bile yok...

Windows 11 bu ay çıkacak ve sadece bir ayda Steam'de Linux'un pazar payını bile geçtiğini göreceğiz.

Alacak. Kötü de olsa alacak. Microsoft yeni sisteme geçmeyi bir süre sonra zorunlu tutuyor. Gerek sürücü desteği gerek güncelleme ve oyun desteği olsun illa o 11'e geçilecek. Bu zaman alabilir ama %100 eminim buna.

Ben XP'de kalmak istiyordum mesela...

Evet, doğru. Ben sırf bu yüzden, zorunlu olarak Windows 7'den, Windows 10'a geçtiğimi hatırlıyorum.

Ne yiğitler heba oldu bu yolda evlat. Windows 98 SE vardı bir zamanlar. Burada 7 savunulduğu gibi savunulurdu. Şimdi ise rüzgarlı havadaki bir osuruk gibi. Kokusu bile yok...

Windows 11 bu ay çıkacak ve sadece bir ayda Steam'de Linux'un pazar payını bile geçtiğini göreceğiz.

Katılıyorum.

Evet, doğru. Ben sırf bu yüzden, zorunlu olarak Windows 7'den, Windows 10'a geçtiğimi hatırlıyorum.
Ben de zorunlu diye geçmiştim fakat sonra ne kadar boş yere direndiğimi anladım. Gereksiz fanatiklik yapmaya, yeniliklere kapalı olmaya gerek yok. Yeni iyidir ve her zaman daim eskisini ezecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı