Windows 11'den memnun musunuz?

Dinozoflar

Hectopat
Selam, Windows 11'e geçenler deneyimlerini paylaşabilir mi? Geçtiğinize değdi mi, yoksa benim gibi hala yeniliklerin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben şahsen en büyük beklentim olan Android uygulama desteği için geçmiştim, o da malumunuz. Insider programına katılmadan oradan bize ekmek çıkmayacak galiba :D

Selam, Windows 11'e geçenler deneyimlerini paylaşabilir mi? Geçtiğinize değdi mi, yoksa benim gibi hala yeniliklerin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben şahsen en büyük beklentim olan Android uygulama desteği için geçmiştim, o da malumunuz. Insider programına katılmadan oradan bize ekmek çıkmayacak galiba :D
Ben memnunum. Bir kaç özelleştirme yaptım. Ama normal halide güzel. Ben gayet stabil kullanıyorum ve Insider Beta Kanalındayım.

Benim Windows 11'e en çok geçme sebebim güncel olması. Güncel takıntım var, her şeyi güncel kullanırım.

Ben Home Single Language sürümünü kullanıyorum. Tabi yeni bilgisayarın etkisi belli ediyor. Windows 8.1den 11e geçişte bazı eskiliklere alıştığımdan çok az arayüzü göz gezdirmem gerekti.

Geri
Yukarı