Windows 11'den memnun musunuz?

• Konuyu başlatan cuve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 805

cuve

Hectopat
Windows 11'i sistemime kurmak istiyorum ancak Windows 10 mu yoksa 11 mi sistemime daha faydalı olur bunu bilmiyorum öncelikle buna bakabileceğim bir site arıyorum mümkünse. İkincil olarak da Windows 11'den memnun musunuz? Güncellemeler gelince performans artış veya düşüşü oluyor mu? RAM kullanımı nasıl? Windows 10'a göre kullanımı kolay mı yoksa daha mı zor? Detaylı olarak belirtirseniz mutlu olurum teşekkür ederim.

Güzel görünüyor işte, Windows 10'da olanlar gelse yeter.

Daha önceden Insider ile denemiştim. Tam sürüm çıktığında da bir ay kadar denemiştim fakat deneyimlerim pek olumlu değildi. Üç gün önce de tekrar temiz kurulum ile geçiş yaptım ve şimdilik en ufak sorun yok. Görünüş olarak gayet şık aslında, ilk başta çok yadırgıyordum ama zamanla hoş gelmeye başladı. Memnunum diyebilirim.

Windows 11'i sistemime kurmak istiyorum ancak Windows 10 mu yoksa 11 mi sistemime daha faydalı olur bunu bilmiyorum öncelikle buna bakabileceğim bir site arıyorum mümkünse. İkincil olarak da Windows 11'den memnun musunuz? Güncellemeler gelince performans artış veya düşüşü oluyor mu? RAM kullanımı nasıl? Windows 10'a göre kullanımı kolay mı yoksa daha mı zor? Detaylı olarak belirtirseniz mutlu olurum teşekkür ederim.

Windows 11'i yaklaşık 4 ay kullandım cidden sanki macOS kullanıyor gibi hissettim.

Windows 11'i betadan bu yana kullanıyorum. Win 10'a göre ayrı bir havası var. Arayüz v.s olsun fazlasıyla hoşuma gitti. Driver sıkıntılarıda giderildi. Tavsiye ederim yani ama hâlâ ufak tefek hatalar bulunuyor. Güncelleme gelme sıklığıda yüksek. Karar sizin.

Bayağı oldu indireli. Gayet memnunum hiçbir problem ile karşılaşmadım bu zamana kadar.

Geri
Yukarı